Пригоди маленьких мандрівників

До дітей групи  «Перлинка» завітали вихователі дитсадка «Мальва» для перегляду  інтегрованого  заняття з математики, мовленнєвого  спілкування та конструювання з використанням ігрової технології інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку В.В.Воскобовича.

Читати  далі

[…]

Дивовижний підводний світ

5 листопада вихованці групи «Чомусики» мали змогу дізнатися багато різноманітного та цікавого про підводний світ та його мешканців під час інтегрованого заняття з аплікації та логіко-математичного розвитку на тему: «Чарівна рибка».

читати далі

[…]

У Мальву завітала осінь золотава

І вкотре  дзвінко заграла «Мальва»  барвистими кольорами осені. Першими осінні дари приймала дітвора групи «Посмішка», але це не дивно, бо як не привітати таких енергійних, веселих та чудових малят. 

Читати  далі

[…]

У веселу гру граємось, чудово розважаємось!

Народна мудрість говорить: «Де гра , там і радість!».  Приймаючи участь у рухливих іграх,  вихованці дитсадка “Мальва” розважаються, перевтілюються у різних героїв, вчаться поступатися, радіти перемозі та розвиваються фізично.

читати  далі

[…]

Семінар практичних психологів міста

23 жовтня у дошкільному навчальному закладі № 27 «Мальва» відбувся міський семінар практичних психологів на тему: «Примхи дітей дошкільного віку: як реагувати на них батькам та педагогам». Розпочала його методист інформаційно – методичного центру управління освіти і науки міськвиконкому  Оксана Анатолїївна Повійчук, яка відзначила актуальність визначеної  теми.

читати  далі

[…]

Як дітвора групи “Перлинка” мандрувала стежками казкового лісу

Народна мудрість наголошує: «У здоровому тілі – здоровий дух»,  «Нема щастя без здоров’я». Якщо дитина здорова, фізично розвинена, то й процеси її виховання та навчання відбуваються продуктивніше, вона здатна засвоїти нове,  відчувати радість життя.

читати  далі

[…]

Миру та щастя захисникам бажаєм – Покрову звеселяєм!

Сьогодні, 11 жовтня,  дитсадочок «Мальва» заграв барвистими осінніми кольорами, бо прийшло довгоочікуване свято Покрови, що також є днем  Захисника України.

читати  далі

[…]

Як дошкільнята “Мальви” відзначали День миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, дружньо, доброзичливо відносяться один до одного, допомагають у різних життєвих ситуаціях.

 

читати  далі

[…]

Супер татусі

З нагоди  Всенародного Дня Батька,  яке відзначається  18 вересня, в дитсадку «Мальва»  пройшла розвага під назвою «Супер-татусь»  за участю дітей та батьків середньої групи «Веселка».

читати далі 

[…]

А ми на рік дорослішими стали

Дружня  родина дошкільного навчального закладу №27 «Мальва»  зібралась разом, щоб відсвяткувати важливу для кожного дошкільника подію – перехід до наступної групи, адже  вони  стали старші на цілий рік!

читати  далі

[…]

 Page 1 of 6  1  2  3  4  5 » ...  Last »