Різдвяні вітання

У ніч перед Різдвом  дорослі і діти ходили  від хати до хати, зупинялися під вікнами та славили  Господа, а господарям  у піснях та віршах бажали добра, любові, достатку.  

Читати  далі

[…]

Виготовлення Різдвяних смаколиків

Напередодні Різдва у «Мальві» пройшов  “День різдвяних смаколиків”. 

Читати далі

[…]

ВІтаємо нашого керівника з нагородою

У перші дні нового 2022 року відбулось  зібрання керівників та голів профспілок  закладів освіти Бердичівської територіальної громади.

 

Читати далі

[…]

Пухнасті хвостики цікаві лапки

Заняття з вчителем-логопедом Наталією  Шевчук.

youtube.com/watch?v=pbPE519b51M&feature=share 

 

youtube.com/watch?v=T8O0_8gTv-M&feature=share 

Карнавал веселих Сніговиків “Мальви”

Уже стало традицією нашого  дошкільного закладу «Мальва» приймати участь в оформленні центральної  площі міста до новорічно -різдвяних свят .

Читати далі

[…]

Лексико-граматичне заняття “Як козаки по сіль ходили”

Українське козацтво дивує, захоплює та надихає на позитивні вчинки. От і малят з групи «Чомусики» вразила історія «Як козаки по сіль ходили».

Читати далі

[…]

Музичні зимові забави дітвори

Традиційне музичне заняття на тему: “Зимові забави” у логопедичній А групі “Перлинка”. Музичний керівник – Оксана Володимирівна Захаревич, вихователь- Майя Петрівна Хворостяна.

youtu.be/n77OJS2g4uk 

 

Зростаємо ввічливими малятами

Морально-етичне виховання дітей дошкільного віку є актуальним питанням сьогодення. Для формування навичок моральної поведінки у дітей педагоги використовують різноманітні засоби, методи та прийоми. Одним з таких є морально-етична бесіда, до якої вихователь Алла Віталіївна Колеснік запросила дітей старшої групи «Посмішка».

Читати  далі

[…]

Школа почуттів

З дітьми старшої групи «Посмішка» музкерівником Оксаною Володимирівною Захаревич було проведено заняття-розвагу на тему: «Школа почуттів».

 

Читати далі

[…]

Будемо дружити та у мирі жити

 Ось вже вкотре 21 вересня на чудовій українській землі  відзначається Міжнародний День Миру,  коли природа ще сповнена життєвих сил і неповторних барв.

Читати далі

[…]

 Page 1 of 11  1  2  3  4  5 » ...  Last »