А ми на рік дорослішими стали

Дружня  родина дошкільного навчального закладу №27 «Мальва»  зібралась разом, щоб відсвяткувати важливу для кожного дошкільника подію – перехід до наступної групи, адже  вони  стали старші на цілий рік!

читати  далі

[…]

Кольорове літо у “Мальві”

У  віконечко  «Мальви» яскраво засвітило Сонечко (виконавиця ролі – музкерівник Катерина Валеріївна Залюбівська) та весело запросило дошкільнят до справжніх літніх чудес. Все навколо засяяло яскравими промінцями, перелилося різнокольоровими барвами веселки, тому що настав час  розваг!  Зібравшись дружною родиною,  діти створили  по-справжньому кольорове літо!

читати далі

[…]

Кльово – до школи все готово!

Теплими травневими днями дзвінкоголосе «прощавай» пролунало у стінах нашого дитсадка. Веселе свято випуску склало незабутнє враження для діток та їх рідних. Радісною та затишною родиною “Мальва” провела таких дорослих та розумних  найстарших дітлахів у 1 клас.

читати  далі

[…]

Зустріч із лікарем – стоматологом

Гарні, доглянуті зуби – це не тільки естетика посмішки, а й одна з важливих складових здоров’я дитини.

читати далі

[…]

Дерева – наші друзі

Вихованці групи «Чомусики» та їх батьки взяли участь у створенні сімейного проекту «Дерева – наші друзі».

читати далі

[…]

День сім’ї

Міжнародний   День сім’ї   в  Україні  відзначають з 2012 року.  15 травня  у дитсадку «Мальва» пройшла розвага під назвою «Сімейні старти» за участю родин з груп «Грайлики», «Калинка» та «Посмішка».

читати далі

[…]

Фізкультура на свіжому повітрі

Фізкультурні заняття дітей дошкільного віку є надзвичайно важливими для збалансованого та гармонійного розвитку дошкільників.

 

читати далі

[…]

Щаслива родина групи «Посмішка»

Дуже гарно, коли в сім’ї панують взаєморозуміння,  мир і злагода, повага, теплота і затишок. Через сім’ю наші діти входять в суспільство. В народі кажуть «Від доброго дерева  добрий пагінець одійде, од  добрих батьків піде і добра дитина». Нещодавно у старшій групі «Посмішка»  відбулась цікава розвага «Щаслива родина».

читати далі

[…]

Розвиваємо мовлення «грайликів»

З вересня місяця у групі «Грайлики» розпочав функціонувати гурток «Читайлик» за технологією Миколи Зайцева. Для успішного навчання читання у групі є необхідна освітня база:  таблиці, кубики, які поділяються за різними критеріями,  поскладові картки, різноманітні  дидактичні ігри.

читати далі

[…]

Навчаємось цікаво за технологією М.Зайцева

Не вчитися, а грати! Так коротко можна охарактеризувати інноваційну технологію  навчання грамоти Миколи Зайцева. Принциповим положенням техногогії є одночасний розвиток дітей з навчанням їх читання. Навчання читання поєднується із грою, співом.

читати  далі

[…]

 Page 1 of 5  1  2  3  4  5 »