Цікаве літо в “Посмішці”

Літня пора – це час для розваг, веселощів, цікавих занять на свіжому повітрі. Як діти проводять час в садку влітку, спитаєте ви? І я вас запевняю, в нашій «Мальві» малята точно не сумують.   

Читати далі

Одного літнього дня до дітей молодшої групи «Посмішка» завітала фея барв і показала, що навіть із простих цукерок можна створити кольори веселки. Вихователь Ірина Олександрівна Кондратюк  провела дослід з дітками, де залила гарячою водою цукерки скітлз і з них утворились різні кольори.  

Хоч влітку малеча хоче бігати та розважатися, про цікаві заняття теж не забуває.  Діти разом з вихователем розглянули картину та склали розповідь за її змістом. 

А ще до «Посмішат» в гості завітав цікавий гість – кролик. Дітлахи із задоволенням спостерігали за ним, годували та проводили з ним час на прогулянці. 

Також Ірина Олександрівна організувала короткочасні спостереження за жучками – солдатиками, кольоровим метеликом, який залетів у гості, жучками  сонечками на квіточці та равликом. 

А розважаються наші малюки по різному: ось на літачку та машині подорожують, пускають кораблики після дощу,  а ще малюють кольоровою крейдою та скачуть в класики. 

А ще маленькі вихованці люблять здоровий спосіб життя. «Хто до спорту не байдужий, то здоровий буде  і дужий» – знають усі дітлахи. Тому педагог часто організовує виходи на спортмайданчик, де малі спортсмени займаються до схочу. 

І як же без музики в такі гарні сонячні дні! Дітвора із захопленням повторює музично – ритмічні рухи, співає пісні та виконує різні цікаві музично – дидактичні вправи. 

Ще літо подарувало «Посмішатам» незвичайні відерця з індивідуальними іграшками.  Вони люблять гратися ними за столиками, коли хочеться трішки відпочити та розслабитися. 

Тому літо для дітвори – це цікаві дні, сповнені яскравими емоціями та сюрпризами.