Ви тут: Головна > Новини > Всі професії важливі, всі професії потрібні

Всі професії важливі, всі професії потрібні

Нещодавно у групі «Чомусики» пройшло цікаве заняття з розвитку зв’язного мовлення, на якому старші дошкільники розповідали про професію своїх батьків, а молодші – міркували, ким же вони хочуть стати, коли виростуть.

читати далі

    Напередодні перед старшими дошкільниками стояло завдання – розпитати у батьків про їхню професію, обов’язки, користь, яку вона приносить людям, та підготувати певну річ або малюнок, який асоціюється з даною професією, що стане допомогою під час розповіді.

    Таке завдання здалось цікавим не лише старшим, а й молодшим «чосусикам» – Лізі С. та Жені К., які із захопленням розповідали про важливість праці своїх батьків. Адже золоті руки матусі Лізи виготовляють незвичайні прикраси з фетру для маленьких дівчаток, а тато Жені перевозить великі вантажі.

    

    Не менш захопливими були розповіді старших вихованців.  Дуже відповідально підготувалась до заняття Настя П., продемонструвавши дизайнерську роботу своєї матусі та атрибут, яким користується тато, вчитель фізкультури – мяч.

    Завдяки розповіді Іллі В.,  діти більше дізнались про нелегку службу військових. Микита Г.  розширив уявлення про пекарську справу, а Олег Г.  розповів про важку працю своїх батьків, які працюють в Польщі.

 

 

    Вихованці поділилися своїми планами на майбутнє, адже кожен мріє оволодіти цікавою та корисною професією.

  

 

 Вчитель-логопед групи   “Чомусики”  Наталія Олександрівна Домбровська