Ви тут: Головна > Новини > Дід Мороз, червоний ніс – усім даруночки приніс!

Дід Мороз, червоний ніс – усім даруночки приніс!

Новий рік – одне з найпопулярніших свят у дітей, яке знають, люблять і з нетерпінням чекають!

читати  далі

   Ось і родину «Мальви» вкотре обєднало свято «Новий рік святкуємо, радість всім даруємо». Малята дарували усім присутнім справжню казку. Надзвичайно приємна атмосфера на святі постійно підтримувалася сяючими посмішками усіх діток та гостей дитячого садочка.

   Вихованці дарували присутнім пісні: «З Новим роком, Україно», у якій бажали щастя, радості, добра і миру; «Зимова казка», де янголи ділилися відчуттям щастя та затишку; «Зима-красунечка», у якій дітлахи описували безмежну радість від зимової краси.

   У старші групі «Посмішка» у казці «Таємниці зимового лісу» розбійники вкрали Зиму-красунечку та, заховавши її, хотіли зіпсувати свято.

 

    Проте казкові Сніжинки, Зірочки, Феї та Сніговички, виконавши таночки, допомогли не тільки врятувати Зиму, а й перетворити Розбійників на добрих друзів і усе для того, щоб до них завітав добрий чарівник Нового року.

     Дошкільнята груп «Чомусики» та «Перлинка» подарували неймовірні емоції у казці «Пригоди Бабусі – Ягусі».

    

     У ній   Ягуся заховала подарунки та на прохання казкових Сніговичків, Фей, Сніжинок лише заперечила таночком із Розбійниками.

    А допоміг малятам забрати подарунки у Ягусі казковий Зимовий Дід, граючись з ними.

     Справжній «Солодкий Новий рік» влаштували вихованці середніх груп «Калинка» та «Грайлики», які, виконуючи танці Цукерочок,  Шоколадних батончиків, Горішків, створили усім навколо «солодкий» настрій.

    

    І навіть капосниця Сорока-Ворона не змогла зашкодити дитячим веселощам та радощам, і погравши з ними у сніжки, повернула дарунки, які згодом Дід Мороз подарував діткам.

   

     Не відставала від новорічних веселощів і молодша група «Веселка», адже малята здивували усіх казкою – «Ой! Яка ялинка в нас», де однією лиш піснею «Ялиночка – красуня» змогли засвітити усі ліхтарики!

    Незвичайна Ялинка, яка розмовляла з малюками, подарувала діткам зимову казку про Снігуроньку та Лисичку-Сестричку. Казочку малятам доповнили веселими таночками Ялиночок, Сніжиночок, Білочок, Ведмедиків та Зайчиків.

    

    До наймолодших малят групи «Сонечко» також завітало зимове свято, на якому Зірочки розповіли Ведмедику про зимові дива. А маленькі Морозенки затанцювали танок для       Лисички – сестрички.

   

     Новорічний дідусь, погравши з дітьми у сніжки та гру «Дожени дідуся», привітав малюків солодкими подарунками.

   

    Дід Мороз з радістю грався з дітками та слухав дитячі мрії, які неодмінно здійсняться, бо усім відомо про чудеса зимового свята!

    Батьки вихованців та працівники закладу створили незабутню казкову атмосферу для дітей.

  

    Керівник музичний Катерина Валеріївна Залюбівська