Ви тут: Головна > Новини > Кожний день цікавий в дитсадку!

Кожний день цікавий в дитсадку!

  Завітаймо у дитсадок   “Мальва”  та побачимо,  чим займається дітвора?

читати далі

    У ІІ молодшій групі «Веселка» діти розглядають картину «Поділись іграшками»: «Чим граються хлопчики і дівчатка?», «Чому плаче хлопчик?», «Як йому допомогти?», кмітливо відповідають, що їм подобається в дитсадку. Прослухавши оповідання про двох хлопчиків «Хіба так граються?» Н.Калініної, діти дійшли до висновку, що і в дитсадочку і вдома потрібно гратись дружно та ділитись іграшками.

    В середній групі «Калинка» відбувається пізнавальна зустріч з акторами міського Палацу культури ім.О.Шабельника. У щирій атмосфері діти спілкуються з персонажем улюбленого мутфільму «Лунтик». Дошколярики вітаються з Лунтиком пісенькою «Добрий день».

    «Калинчата» із задоволенням перетворюються на маленьких акторів і виконують ролі лісових звірят під музичний супровід. Актор-Лунтик грається з малюками в цікаві ігри: «У воді і на суші», «Зроби так як я», «Мої ручки ось які, а у друга кращі».

    

    А в середню Б групу «Грайлики» завітала старший ювенальний інспектор Бердичівського відділу поліції Олеся Ярославівна Чубоха.

    Дітлахи із задоволенням навчають гостю вітатися у колі: «Добрий ранок, ручки», а за допомогою «чарівного клубочка» знайомляюся із нею: в кого клубочок – називає своє ім’я. Олеся Ярославівна розповідає дітлахам про особливості відповідальної професії поліцейського, про свою форму та її оснащення, а ще відповідає на численні запитання невгамовних дошкільнят.  Розглядаючи картинки, діти розповідають гості про свої права.

   

    Далі заходимо у логопедичну А групу «Перлинка».   Лікар-стоматолог Роксолана Юріївна Некца розповідає про те, як потрібно доглядати за ротовою порожниною та зубами, дітлахи розглядають макет щелеп, виготовлених з гіпсу, вправляються у чищенні зубів, розсудливо підбирають корисну та шкідливу їжу у картинках.

   

    У логопедичній Б групі «Чомусики» на занятті «Всі професії важливі» діти міркують, ким вони хочуть стати у майбутньому?  Виявилось, що у групі зростають майбутні спортсмени, лікарі, поліцейські, пожежники…

    Діти розглядають демонстраційні картинки із зображенням людей різних професій та розповідають, чим вони займаються, що кому потрібно для роботи, та «купують» речі першої необхідності. Проте не все можна купити, – діти уважно слухають Ольгу Олегівну, яка називає слова «дружба», «яблуко», «шапка», «дощ», «м’яч», «сніг», «обійми» та кладуть іграшкову монетку лише тоді, коли почують те, що можна купити.

    

    Після вечері «Грайлики» вирушають в світ професій: що таке професія, якими вони бувають? До малюків завітала продавець, мама вихователя Вероніки Ігорівни – Наталія Володимирівна Гончаренко. 

    Перед дошкільниками виник імпровізований магазин, діти одягнули фартушки і стали продавцями: розкладаючи товар на поличках, розповідають про нього, запрошують гостей робити покупки. «Купці» чемні, вітаються, дякують за придбану продукцію.

   

    Після смачного полуденка діти групи «Перлинка» побачили у групі незвичайні сліди, які повели їх до афіші, на якій написано: «Оголошується конкурс на кращий зоопарк для тварин». Малята під веселу музику будують із великого будівельного матеріалу просторі вольєри для тварин. Дошколярики із цікавістю відгадують загадки про тварин, дізнаються цікаві факти при них. Весела руханка «А в жирафа плямки, плямочки кругом» подарувала гарний настрій «перлинкам» та море позитивних емоцій.

   

    А у старшу групу «Посмішка» завітав татусь Аріни Островської, Михайло Олександрович, який працює наглядачем за судовими рішеннями. Він знайомить дошкільників з професією юриста та судді, у спілкуванні з дітьми обговорюють тему про їх права та обов’язки.

     Діти вправно складають із частин картинок знаряддя праці людей різних професій та називають їх. Майбутні школярики у дружньому колі перенеслися у майбутнє і уявили, ким вони хочуть бути.

  

    Повертаючись додому, вихованці ділились позитивними враженнями з батьками про зустріч із людьми різних професій. Кожний день цікавий в дитсадку!

     Діловод Людмила Леонтіївна Купріянова