Ви тут: Головна > Новини > «Усім-усім потрібен дім»

«Усім-усім потрібен дім»

Надзвичайно змістовно пройшло інтегроване заняття в логопедичній А групі «Перлинка» на тему «Усім, усім потрібен дім»   (з розділів ознайомлення з довкіллям, мовленнєве спілкування),  яке провеле вихователь Майя Петрівна Хворостяна.

читати далі

    Гриша, герой мультфільму «Будиночки», надіслав дошкільнятам електронне повідомлення. В своєму повідомленні він ознайомив діток з будинками, у яких колись проживали люди. Малята залюбки відгадували загадки від «будиночка Гриші» про казки, в яких йдеться мова про будівництво: «Зайчикова хатка», «Теремок», «Три поросята» та інші.

    Під час дитактичної гри «Підбери матеріали до будинку» діти закріпили свої знання про те, які матеріали застосовуються для будівництва різних споруд.

  

     А ще малята складали з розрізних картинок казкові будинки і підбирали до них героїв,   які могли б проживати в  них.

    Цікавим для малечі було завдання створити власний будинок з використання методики ТРВЗ – екран морфологічної картини. Під час гри «Фантастичний будинок» діти проявляли свою фантазію і створювали будинки з різноманітних матеріалів, незвичайних форм для казкових героїв!

    У хвилину відпочинку вихованці виконали логоритмічну вправу «Веде мене дорога, і я по ній лечу».

    Під час дидактичної гри «Розсели тваринок» діти підбирали відповідне житло для кожної тваринки, пташки, комахи.

    

    Разом з вихователем діти дійшли до висновку, що житло необхідне усім: людям, тваринам, птахам і комахам. У ньому можна жити зі своїми рідними, гратися, відпочивати, можна виховувати і ростити малюків. А ще житло захищає від холоду, морозу, небезпеки, недобрих людей. Всім мешканця потрібно разом дбати про тепло і затишок своїх осель.

У кожної пташки, комашки будиночок є!
І все там знайоме, все рідне, своє…
Там є що поїсти, там є де поспати
І де відпочити , гостей привітати!
Сховає будинок нас в небезпеку, 
Погану погоду та іншу негоду лікуємось в ньому. 
Коли ми хворіємо, коли ми далеко – 
Про нього ми мріємо…

 Вихователь  групи  “Перлинка”  Майя  Петрівна  Хворостяна