Ви тут: Головна > Новини > Чарівниця осінь ходить по землі

Чарівниця осінь ходить по землі

«Мальва» бриніла осінніми кольорами, співала голосочками птахів, кружляла у таночку лісових звіряток – це наші дітки зустрічали чарівницю Осінь, і для цього добре підготувалися.

читати далі

    У стінах садочка гомонів Ярмарок старшої групи: що тільки не продавали ці завзяті україночки та козачата, як тільки не веселили гостей та один одного!

    

    Дівчатка танцювали з українськими рушниками, хлопчики на «конях» виконали козацький танець гопак, змагалися між собою, співаючи: «А мій милий вареничків хоче», «циганочки» здивували присутніх запальним танцем!

  

    Згодом «Посмішка» показала таланти українського народу, виконавши «Оркестровий український танець», що викликало масу задоволення та вражень у діток та їх батьків. Завершили вихованці своє свято лише тоді, як усе продали та побажали усім присутнім мирного та ясного неба над головою.

    У групах «Калинка», «Грайлики», «Перлинка» та «Чомусики» кожна дитинка мала можливість проявити себе у різних видах мистецтва, виконати роль, показавши акторську майстерність у танцях, піснях та віршах.

    

    Початок свята піснею «Осінь – ласкава казка»  давав зрозуміти усім  гостям, що господарі у залі – це маленькі «мальвенята»!  Діти закликали осінь піснею «Неба синя просінь», а після того, як осінь все ж завітала до малят, вони дарували їй незабутні враження таночками лісових звірят та піснями про її щедрі дари «Ми корзинки несемо».

   

    Золотиста красуня, завітавши на свято до вихованців, привела з собою різних звіряток, які приносили усім подаруночки та виконували запальні таночки Лисичок, Білочок, Ведмедиків та Їжачків. Дітки з задоволенням розповідали віршики про своє яскраве вбрання та враження про красуню-осінь.

   

    Яскравим завершення свята осені стала гра з парасолькою «Сонечко та дощик» та весела пісенька «Кап-кап».

    

    Нічим не поступились і найменші вихованці групи «Веселка», що різними барвистими кольорами розфарбували своє свято. Дітки закликали осінь піснями та віршиками, які виконувались з вірою у диво, і воно сталося! До малят на свято завітала не тільки Осінь, а й її найкращий друг – Капітошка. Здивуванню дітвори не було меж!

     

    Співаючи «Осінь – радісна пора», «Завітала осінь», «Осінь вже прийшла», малята дарували не тільки пісні, а й свої світлі незгасаючі посмішки.  Згодом вихованці продемонстрували свої таланти у таночку «Чобітки», де вправно у парах створили казкову атмосферу у просторому осінньому залі.

    Та це не було завершенням свята! Діток чекали веселі розваги! Капітошка та Осінь приготували багато ігор для діток: «Сонечко та дощик», «Знайди свій листочок».

    

    Святкову атмосферу у яскравому залі дітки та дорослі назавжди залишили у загальних фото, отримавши від Осені смачні подарунки: це і яблука, і груші, і горішки, і  смаколики-грибочки, запашний коровай!

     «Спасибі тобі , осінь, за щедрі дарунки,   вони для нас неначе  медові цілунки!» 

 

    Музичний керівник   Катерина Валеріївна Залюбівська