Ви тут: Головна > Новини > У єдності з сім’єю

У єдності з сім’єю

16 квітня 2019р.   у  II молодшій  групі «Веселка» відбулося  спілкування  за круглим столом  на тему: «У єдності з сім’єю».  Практичний психолог Світлана Володимирівна Гусєва та вихователі Анна Анатоліївна Юрчук,  Наталья  Петрівна Славська створили довірливі стосунки між учасниками заходу.

читати далі

Присутні  визначили  основні  правила спілкування:  один говорить – усі слухають,  поважаймо думку один одного,  щирість у розмові, і найголовніше правило – все,  що відбувається у цій кімнаті, не виходить за  її  межі.

Виховання дитини – велике мистецтво, безперервна робота серця, розуму і волі батьків. Саме батьки є головною ланкою у особистісному розвитку своєї дитини.

Часто кажуть: “Діти – дзеркало батьків” або “Які батьки, такі й діти”, “Яблуко від яблуні не далеко падає “. Звідси й висновок: все, що ми бачимо в дитині, вона переймає в першу чергу від батьків.

Переглянувши  фото презентацію  повсякденного  життя  малят у садочку, батьки  отримали  нову інформацію та позитивні емоції.

Клімат в сім’ї залежить від наявності спільних інтересів, взаєморозуміння та підтримки один одного,  які зміцнюють родину. Навіть маленька вправа чи гра може  об’єднати сім’ю. Прикладом цього стала проведена гра  «Павутинка» (Чи добре я знаю свою дитину?). Під час вправи батьки підтримували, доповнювали відповіді один одного, що підкреслило єдність родини в садочку.

Також батькам було запропоновано переглянути  відео репортаж, де батьки дізналися багато нового про своїх дітей, про  їхні  інтереси, як і чим граються в садочку, з ким дружать та про що мріють.

Під час вправи «Краплинка – Травинка» учасники висловили  свої бажання та мрії, якими вони хочуть бачити своїх дітей, та що вони повинні для цього зробити. Завдяки цій вправі батьки не тільки розкрили свої мрії, але й почули бажання інших.

Батьки із задоволенням поділились сімейними секретами своїх родин, цінностями виховання своєї дитини у вправі «Щаслива родина – щаслива дитина». Наприклад,  мама вихованки Поліщук Ніколь написала на сердечку: «Моя родина активна. Не дивлячись на погодні умови ми завжди подорожуємо та весело проводимо час усією сім’єю», а  мама вихованки Вознюк Олександри стверджувала: «Родина щаслива, коли вона повна. Адже де є люблячий тато і мама, там щасливі діти».

     По закінченню зустрічі родини вихованців отримали  пам’ятки «Виховання дитини – на плечах родини». Батьки  вийшли із багажем певних знань про те, як  потрібно виховувати дитину, щоб вона була  тактовною, доброю, чуйною та розумною.