Ви тут: Головна > Новини > Англійська залюбки

Англійська залюбки

В сучасному суспільстві однією з вимог до освіченої людини  є знання іноземних мов. Вихованці старшої групи «Посмішка» із задоволенням займаються у гурточку «Англійська залюбки», керівником якого є Ольга Олегівна Кошова.

 

читати далі

Гуртківці уже вивчили такі теми, як «Давайте познайомимось», «Моя сім’я», «Іграшки», «Кольори», «Свійські та дикі тварини», «Транспорт», «Рахунок», «Шкільне приладдя».

Процес навчання дітей дошкільного віку неможливий без використання наочності: роздаткових картинок,  іграшок,  демонстраційного матеріалу з тем, що вивчаюся.

Для того, щоб навчання проходило успішно та цікаво, а діти почували себе комфортно, Ольга Олегівна використовує багато різноманітних дидактичних ігор. Серед них дошкільнятам найбільше до вподоби такі як, «Що зникло?», «Водії», «Відшукай картинку», «Звірята йдуть у гості» та інші.

Легко та непомітно для себе діти запам’ятовують нові слова під час створеної уявної ігрової ситуації: відшукують та називають тварин, які зникли з зоопарку; відповідають на питання ляльки Еліс, що приїхала з Англії, «працюють» перекладачами…

Неодмінним елементом заняття є фізкультхвилинка, де діти виконують різноманітні рухи під музичний супровід, промовляючи віршовані тексти  англійською.

Вивчення англійської мови у дошкільному віці для вихованців групи  «Посмішка» є підґрунтям для  успішного навчання у школі.