Ви тут: Головна > Новини > Дерева – наші друзі

Дерева – наші друзі

Вихованці групи «Чомусики» та їх батьки взяли участь у створенні сімейного проекту «Дерева – наші друзі».

читати далі

У садочку діти розглядали дерева під час занять, спостережень, екскурсій територією закладу, малювали їх, грали у дидактичні ігри «Склади дерево» (із частин), «Підбери плід та листочок», рухливі ігри «Підбіжи до дерева, що я назву», «Дострибни до гілочки», а також висадили своє маленьке оцетове деревце  на  майданчику.

Вдома  разом з батьками наші «чомучики» закріплювали дані знання та здобували нові, виготовляючи всією родиною вони книжечки, плакати, листівки, ширми про дерева.

Родини Владислава Хилюка, Мирослави Байди, Кіри Колоскової створили дитячі книги-саморобки, де розмістили цікаву інформацію про дерева, загадки про них та малюнки і аплікації з даної теми.

Олексій Камінський разом з сім’єю виготовив ширму з цікавим оповіданням про дуб, розповідями про рослини. Усю інформацію родина доповнила яскравими малюнками та колажами з картинок.

А Іллюша Волотовський спільно з татом та мамою виготовив інформаційний плакат «Чарівне, білокриле дерево – берізка» з цікавою інформацією, загадками та прикметами про березу.

Родини Анастасії Папірник та Артема Трояна створили малюнки та доповнили їх корисною інформацією. А наш найменший вихованець Матвій Філімончук із мамою та татом підписали назви плодових дерев на плакаті «Рослини».

Ірина Гуменна разом з родиною виготовила поробку «Маленьке деревце».

Вихованці із задоволенням розповідали про свої спільні роботи та слухали розповіді товаришів, розглядали створену їх зусиллями виставку. Проект «Дерева – наші друзі» не лише поповнив знання дошкільників, але й сприяв згуртуванню дітей та батьків під час роботи над спільною справою.