Ви тут: Головна > Новини > Зустріч із лікарем – стоматологом

Зустріч із лікарем – стоматологом

Гарні, доглянуті зуби – це не тільки естетика посмішки, а й одна з важливих складових здоров’я дитини.

читати далі

Дитячий садок є тим місцем, де в ігровій формі з дітьми можна  проводити заняття, формувати правильні і, головне, необхідні звички, які допомагають нашим дітям  зростати здоровими.

До дитячого садка завітала  мама вихованця І молодшої групи  Інна Геннадіївна Янішевська, яка разом з вихователем Ольгою Юріївною Хворостяною провели заняття на тему: «Щоб наші зубки були здорові!»

Зустріч із розпочалася з  ранкового привітання:

«Доброго ранку! Доброго дня!

Хай плещуть долоньки, хай тупають ніжки.

Працюють голівки, і сяють усмішки.

Доброго ранку! Доброго дня!

Бажаєте ви. Бажаю вам я!»

Для того, щоб діти дізнались професію Інни Геннадіївни, вихователь запропонувала   розгадати кросворд, з умовою: якщо вони правильно дадуть відповіді на всі запитання, то по вертикалі з’явиться професія нашої гості. Малята із задоволенням виконали завдання і прочитали назву її професії – стоматолог.

Далі педагог познайомила дітей з лялькою-персоною Маринкою, у якої сильно розболівся зубчик, якому нашкодив карієс. Стоматолог пообіцяла допомогти Маринці, а щоб у малят не виникло схожих проблем,  Інна Геннадіївна підготувала для дітей відео презентацію на тему : «Щоб наші зубки були здорові», мета якої була формування правильних навичок чищення зубів.

Що таке карієс і як він утворюється? Чи можна йому запобігти? Чому руйнуються зуби? Що впливає на їхнє здоров’я? Які правила необхідно дотримуватися, щоб зуби були здоровими? Всі ці численні дитячі питання були розкриті.

У грі «Що подобаються нашим зубкам, а що приносить сум?»  дошкільнята міркували, радились між собою, визначаючи корисні та шкідливі продукти харчування.

Цікавим для дітей була демонстрація  догляду за зубами за допомогою макета. На ньому діти самостійно вправлялись у послідовності та правильності чищення зубів.

В кінці заняття на малят чекав приємний сюрприз від гості. Лікар-стоматолог кожній дитині подарувала зубну щіточку та  печиво  у  формі радісного зубчика.

Щиро дякуємо Інні Геннадіївні Янішевській за цікаву, змістовну зустріч із вихованцями «Посмішки» та смачні подарунки.