Ви тут: Головна > Новини > Щаслива родина групи «Посмішка»

Щаслива родина групи «Посмішка»

Дуже гарно, коли в сім’ї панують взаєморозуміння,  мир і злагода, повага, теплота і затишок. Через сім’ю наші діти входять в суспільство. В народі кажуть «Від доброго дерева  добрий пагінець одійде, од  добрих батьків піде і добра дитина». Нещодавно у старшій групі «Посмішка»  відбулась цікава розвага «Щаслива родина».

читати далі

На початку розважальної  програми  діти разом з батьками поринулись у казкову пригоду лялькового театру «Зайчикова сім’я», допомогли зайчику знайти своїх близьких  та отримали позитивні емоції.

Далі  вихователь Олена Олександрівна Гусар запросила усіх до спільної гри.  У піднесеному настрої родини прийняли участь у веселій музичній грі «Полька», це сприяло дружнім взаємовідносинам між однолітками і дорослими.

Кожна дитина мріє про щасливу родину – це продемонстрували вихованці під час спільної діяльності з батьками.  Вихователь Ольга Юріївна Хворостяна читала оповідання «Коли моя родина разом»,  а присутні за допомогою аплікації створювали картину.

Кожна картина випромінювала   добробут, тепло і ласку, а  дошкільнята відчували себе щасливими, адже за допомогою фантазії вони втілили свою мрію та “зібрались” на відпочинок усією сім’єю.

З великим інтересом мами і тата, братики, сестрички та бабусі, взявши дитячі музичні інструменти, заграли веселу мелодію.

На завершення розваги діти подарували пісню «Бажаємо щастя і добра».

 Ми впевнені, що хвилини, проведені разом з дітьми, надовго запам’ятаються нашим учасникам.