Ви тут: Головна > Новини > Супер татусі

Супер татусі

З нагоди  Всенародного Дня Батька,  яке відзначається  18 вересня, в дитсадку «Мальва»  пройшла розвага під назвою «Супер-татусь»  за участю дітей та батьків середньої групи «Веселка».

 

читати далі 

Після привітального слова ведучої Юлії Йосипівни Колійчук присутні гучними оплесками привітали учасників розваги. Інструктор з фізкультури допомогла родинам  об’єднатися  у дві команди:  «Богатирі» та  «Козаки».

Радість від  підтримки отримала дітвора, подолавши перешкоди разом з дорослими у грі «Крок за кроком».  Діти ставали на ніжки татуся  та,  тримаючи  його за руки,  крок за кроком рухалися  до орієнтиру;  а назад  малята йшли   по лаві.

 Під час завдання «Хто швидше?»  татусі  двох команд за сигналом  стрибали у мішках до своєї дитини, обіймали її та поверталися  до своєї команди.

Родзинкою для батьків стала гра « Я кидаю – ти лови». У кожного татуся прив’язана на поясі корзина, дитина брала  м’ячик та  старалась закинути його у ціль,  м’ячі були неслухняні та розбігалися по усій залі!

Спритність та швидкість  проявили учасники у грі «Передай обруч» .  Дорослим та дошкільнятам  було потрібно пролізти  крізь обруч   і не розірвати коло;  гра закінчувалась, коли обруч повертався до першого учасника.

Під час відпочинку була проведена розважальна хвилинка, яка показала, як батьки добре знають своїх дітей. Присутні з цікавістю слідкували за тим, які відповіді дають татусі на запитання: «Яка улюблена гра у дитини ?» , «Який улюблений мультфільм у дитини?», «Яку казку нещодавно розповіли ?» тощо…

  А чи вміють татусі готувати? Це присутні дізналися під час конкурсу «Смачні вареники».  Батьки  ліпили варенички: розкачували  шматочок тіста та начиняли ягідками горобини, а дітвора  швидко носила їх в тарілочки.

Багато емоцій та вболівань викликав конкурс «Хто сильніший?».  Батьки двох команд, взявшись  за канат,  з усією силою прагнули перетягнути його до себе!  

В кінці свята учасники були нагороджені  медалями «Найкращий тато(дідусь)»,  а дітвора – медалями  «Найкраща донечка (синок, онук, внучка) та солодкими призами.

 Ми впевнені,  що хвилини,  проведені разом, запам’ятаються  нашим учасникам. Бажаємо їм здоров’я, сили та бадьорості, щоб  і надалі  татусі були для  своїх діточок підтримкою та прикладом у всьому!