Ви тут: Головна > Новини > Як дошкільнята “Мальви” відзначали День миру

Як дошкільнята “Мальви” відзначали День миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, дружньо, доброзичливо відносяться один до одного, допомагають у різних життєвих ситуаціях.

читати  далі

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки замислитись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. 

У дошкільному навчальному закладі № 27 «Мальва» з’явилася нова традиція відзначення  Дня миру.   20 вересня   було організовано тематичний день «І дорослі і малі прагнуть миру на землі».

Напередодні малята разом з батьками виготовили плакати та малюнки на тему «Мир очима дітей», «Ми за мир», якими прикрасили групові кімнати.

Вихователі організували з дітьми заняття по ознайомленню з довкіллям: «Дружба єднає малят»,  «Хай мирне небо усміхається»;  малювання,  аплікацію, художню працю  по  виготовленню колективних робіт та колажів «Голуби миру», художньо-мовленнєву діяльність по вивченню мирилок, читанню оповідань В. Сухомлинського, ігрову діяльність ( гру «Компліменти», «Подружилися» тощо),  провели розвагу «Хай буде мир на всій Землі».

Дошкільнята разом з вихователями  виготовили  білих голубів – символів миру та  приєдналися до проведення флешмобу «Ми за мир» на  території закладу. Своєю участю діти  висловили бажання жити в мирі та дружбі. 

Вихованці  та педагоги  «Мальви» вирушили за межі садочка, де дарували паперових голубів перехожим і вітали з наступаючим Днем миру. Люди дякували малечі, підбадьорювали та заохочували їх.

Діти були зацікавлені дійством,  горді за зроблену справу, відчували себе справжніми патріотами.

Хай щасливими, здоровими, усміхненими зростають діти, а  люди планети Земля живуть в мирі і злагоді!

Миру в Україні – бути,  миру хочуть добрі люди;

І дорослі, і малі,  прагнуть миру на землі.