Ви тут: Головна > Новини > Миру та щастя захисникам бажаєм – Покрову звеселяєм!

Миру та щастя захисникам бажаєм – Покрову звеселяєм!

Сьогодні, 11 жовтня,  дитсадочок «Мальва» заграв барвистими осінніми кольорами, бо прийшло довгоочікуване свято Покрови, що також є днем  Захисника України.

читати  далі

На свято завітали захисники України,  яких діти дуже чекали. Це  батьки наших вихованців: Мартинюк Олександр Петрович, Савінський Олег Віталійович та  працівники нашого садочка, які теж служили у війську:  Ніколов Петро Іванович, Гусєв Володимир Мстиславович, Бондар Петро Михайлович, їх зустріли гучними оплесками вихованці «Мальви».

Цікавим та пізнавальним для присутніх  був перегляд  відео, у якому розповідалося про історію походження Покрови, важливість цього свята для наших предків козаків та для нас.

Піснею «Україна-матуся моя» привітали військовослужбовців діти старшої групи «Грайлики», які дали яскравий старт козацьким розвагам.

Діточки перетягували канат, змагаючись із гостями,  грали у гру-естафету “Переправа”, урочисто  розповідали вірші та  співали пісню – побажання «Хай мирне небо усміхається».

До яскравих побажань приєдналася і середня група «Веселка». Розповідаючи вірші, співаючи осінніх святкових пісень, малята звеселяли усе навколо.

Теплу атмосферу створювали і загальні ігри-таночки: «Наше коло, мов сім’я», «Танок щасливих людей».

А ще дітки задавали запитання нашим захисникам, а ті в свою чергу дуже доступно і радо відповідали на них, та продемонстрували  “сухий пайок”, який військовослужбовці споживають  в умовах польових навчань. 

Вихованці Мальви були у захваті від гостей, вони залюбки гралися, спілкувалися та танцювали з ними.

В кінці зустрічі найстарші дітлахи  поділились у дві команди і склали  із літер  такі побажання: «МИРУ»; «ЩАСТЯ».

В кінці зустрічі  “грайлики” разом із «веселчатами» подарували гостям подаруночки – магніти з патріотичним написом «Козацькому роду нема переводу»  та  власні  малюнки із написами : “Україна єдина”,    “Ми за мир!”,    “Хай переможе Україна!”.

 

 

А  наші  військові подякували дітворі та побажали радісного та мирного дитинства.