Ви тут: Головна > Новини > У Мальву завітала осінь золотава

У Мальву завітала осінь золотава

І вкотре  дзвінко заграла «Мальва»  барвистими кольорами осені. Першими осінні дари приймала дітвора групи «Посмішка», але це не дивно, бо як не привітати таких енергійних, веселих та чудових малят. 

Читати  далі

Співаючи, «посмішата»  допомагали звірятам зрозуміти, що осінь – радісна пора,  закликали чарівницю-осінь дзвінкою піснею «Пожовтів зелений сад».

Згодом малята  співаючи, запитували її: «Що ти, осінь, принесла?».  На невгамовні розваги дітей завітала Грозова Хмаринка (виконавець ролі Людмила Леонтіївна Купріянова), але малята зовсім не злякалися, а  розвеселили її піснею: «Хмарко, не журись, краще посміхнися й з нами подружись!».

Вихованці не тільки розвеселили Хмаринку, а й показали, що вони не просто малята, а ніжні Лисички, спритні Білочки та веселенькі Грибочки.

На ярмарку показували  і «продавали» дари осені дошкільнята старших груп «Грайлики» та «Калинка». 

На їхньому святі грали музики, як малі так і великі,  гадали цигани (виконавці ролей Світлана Вікторівна Левчук та Алла Віталіївна Колесник), дівчатка танцювали з рушничками, хлопчики  виконали запального гопака.  

Драйвова  атмосфера не втихала ні на мить,  мов на одному диханні відбувся  веселий  український ярмарок. 

Діти виконували як урочисті пісні «Україна-матуся моя», «Веселі козачата» так і жартівливі «Їдемо на ярмарок», «Варенички». Не обійшлося й  без яскравого привітання дітками усіх гостей  піснею «Хай мирне небо усміхається!».

Неймовірною атмосферою радості та осінніх чудес вразили вихованці середньої групи «Веселка». Гомінкою піснею «Пані-осінь»,  малята розпочали осіннє свято, та продовжили не менш весело! Скільки привітань лунало та як дзвінко малята закликали осінь!  А коли золотава красуня зайшла з дарунками на свято, радощам діток не було меж, адже вони її так чекали. 

У Чарівниці було безліч друзів: казкові Ведмедики,  хитренькі Лисички,  шпортливі Білочки,  колючі Їжачки. Також дітлахи гралися з кольорами осені та парасольками, що ще більше звеселило їх.  Із задоволенням діти перегукувалися  із своїми матусями у  грі «Голосно – тихо», створюючи долоньками різні мелодії.

В подяку дітям та педагогам, за таке яскраве свято, батьки зіграли на музичних інструментах під диригуванням Катерини Валеріївни Залюбівської, чим і викликали бурю позитивних емоцій у своїх  дітей.

Завершили осінні вітання дітвора  груп «Перлинка» та «Чомусики». Це свято особливе, тому що тут чарівні Морквинки та Бурячки  дарували осені яскраві фарби, та навіть навчили Вереду (роль виконала Алла Віталіївна Колесник) бути чемною.

Ще  малятам була до вподоби музична гра «Є у осені багато різних кольорів», де кожен мав змогу потанцювати у колі друзів. На яскравій позитивній ноті відбулись усі осінні вітання.

Радо осінь проводжайте,

Наступного року її  чекайте!