Ви тут: Головна > Новини > Як дітвора групи “Перлинка” мандрувала стежками казкового лісу

Як дітвора групи “Перлинка” мандрувала стежками казкового лісу

Народна мудрість наголошує: «У здоровому тілі – здоровий дух»,  «Нема щастя без здоров’я». Якщо дитина здорова, фізично розвинена, то й процеси її виховання та навчання відбуваються продуктивніше, вона здатна засвоїти нове,  відчувати радість життя.

читати  далі

Педагоги дитсадка «Мальва» великого значення надають фізкультурно – оздоровчій роботі з дошкільниками.  Так, нещодавно у  групі «Перлинка»   відбувся колективний  перегляд  ігрового заняття з фізкультури на свіжому повітрі на тему: «Мандруємо стежками казкового лісу». На спортивному майданчику закликала малят до гри вихователь  Майя Петрівна Хворостяна:

Ой, ду-ду, ой, ду-ду!

Знаю я цікаву гру!

Гей, біжіть усі сюди —

Приступаємо до гри!

Запитавши у діток, чи люблять вони дива і де вони найчастіше відбуваються, Майя Петрівна запросила їх в подорож до казкового лісу. Дістатися до лісу вихованцям допоміг гомінкий потяг, який вони утворили і рухались,  долаючи різні перешкоди.

На  «лісовій галявині»  перша зупинка, де починаються справжні дива: діти перетворюються на веселих звірят і виконують імітаційні вправи.

Мандруючи  лісом, «звірятка» натрапили на нору злого  вовка. Щоб його роздобрити, запропонували йому погратися в народну  гру «Сірий вовк».

Мандруючи, малеча знаходить чарівну скатертину, яка може перетворюватися на  різні предмети. Зокрема,  перевтілившись на швидку карусель, закрутила діток у чарівному колі;  перевтілившись у парашут, стала   будиночком для звірят. Діти грали в гру «День – ніч» під час якої по команді   «День» – піднімали парашут високо над головою, а по команді «Ніч» – ховалися під парашутом. А ще «Лісові звірятка» мінялися нірками, піднімаючи парашут високо над голівками і попарно пробігаючи під ним.

Далі в казковому лісі дітлахам зустрівся їжачок і вони залюбки виконали пальчикову вправу «Коли зустрілись їжачки».

Сюрпризом для дітвори був чарівний мішечок, в якому вони відшукали справжній скарб – ключки і м’ячі для гри в хокей на траві. Ставши у колонку один за одним, вихованці  цілилися в ворота,  намагаючись влучити  м’ячиком в ціль. 

Награвшись досхочу в казковому лісі, дітвора з позитивними емоціями  поверталася до дитячого садка.