Ви тут: Головна > Новини > День Збройних сил України у дитсадку “Мальва”

День Збройних сил України у дитсадку “Мальва”

 6 грудня  у дитсадку “Мальва” відбулась розвага «Ігри патріотів». 

Читати далі

На гостину  до вихованців  були запрошені  захисники України двох поколінь: військові Бердичівської 26 артилерійської бригади – Сергій, Геннадій, Олександр і Артем та працівники нашого закладу – Володимир Мстиславович, Петро Іванович, Петро Михайлович, Василь Анатолійович.

З першими привітальними словами до  військовослужбовців  звернулися діти старшої «А» групи «Калинка»:

Хто Вітчизну боронив – привітання заслужив!

В мирний час служив мій дід –  захищав кордон, як слід!

А мій тато до армійських лав зовсім нещодавно став.

Відслужив належно рік, як достойний чоловік.

Гостям та вихованцям дитсадка було запропоновано здійснити цікаву подорож у  світ чоловічої  сили,  кмітливості та вірності  під час перегляду відео «Захисники України».

«Мужність, честь і відвага тільки кращі з кращих служать  в лавах Збройних сил України», –  розповідав  військовослужбовець Сергій  Болоховський, у минулому – вихованець нашого дитячого садка. Малюки захоплено слухали та запитували захисників про те, що їх цікавило. Вихованка групи «Калинка» Мілана Свірська  запитала, скільки каші потрібно з’їсти, щоб взяли в армію;  вихованець групи «Веселка» Нікіта Воєводін поцікавився, у скільки годин військові встають та чи роблять зарядку та інші.

Ведуча розваги Алла Віталіївна Колеснік  розповіла дітям  про  почесну місію тих, хто йде  служити в Українську армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщин, про те, що всі хто, вступає до армії, приймають присягу.

Вихованці середньої групи «Веселка»  у грі «Так чи ні» показали гостям, що   прагнуть ставати кращими, розумнішими та відповідальнішими.

Далі  Алла Віталіївна наголосила, що справжній чоловік – це сильний чоловік,  який є опорою і підтримкою для нашої прекрасної половини людства – жінок і дівчаток.   Гості підтвердили це не лише словами, а й діями під час естафети «Сильні, дужі, спритні». Молоді та досвідчені захисники були поділені на дві команди та на швидкість переносили дівчаток на руках.

Вдячні дівчатка висловили солдатам  віршовані вітання.

Маленькі хлоп’ята також  не залишились байдужими. Під час гри-естафети «Веселі старти»  вихованці старшої та логопедичної груп показали свою спритність та витривалість. Поділившись на дві команди, майбутні захисники  на швидкість повзли по лаві, брали кульку у кошику та несли у свою  команду. Запрошені гості та дівчатка оплесками підтримували та вболівали за хлопчаків.

Свято  продовжилося, а   вихованки старшої групи «Калинка» запросили захисників старшого і молодого покоління до танцю-флешмобу «Лише у нас на Україні». І дівчатка, і захисники вдало справилися із завданням, вони вправно та енергійно виконували усі рухи, які їм показувала ведуча.

Свої знання військовослужбовці продемонстрували у  конкурсі «Ерудит», в якому відповідали на запитання ведучої: «Які види військ є в Україні?», «Хто є головнокомандуючим армії?», «Де виставляється пост №1»  та інші.

Посмішку на обличчі та задоволення викликав у гостей таночок з рушниками, який  виконали дівчата «калинчата».

Протягом усієї розваги світилися дитячі оченята та  лунали  вигуки захоплення,  були сказані слова  подяки і найкращі побажання  мужнім, відважним, сильним чоловікам.  А ще  дітвора привітала  гостей подаруночками.

Відвідали гості і самих найменших вихованців групи “Сонечко”.

Привітали бажаних гостей піснею-грою “Підемо у двір гуляти” малята ІІ молодшої групи “Посмішка”.

Приєдналися до поздоровлень та розвеселили гостей дошкільнята старшої Б групи “Грайлики”.

Вони привіталися в колі  та затанцювали танок  “Ми маленькі козачата”.

Зустріч з військовослужбовцями залишила яскраві спогади в серцях маленьких  дошкільнят!