Ви тут: Головна > Новини > Прийшов у гості святий Миколай

Прийшов у гості святий Миколай

Одне  з улюблених свят дітвори  – свято Миколая Чудотворця, якого вони з нетерпінням чекали, писали листи,  розучували ігри,  пісні та вітання.

Читати  далі

У нашому  дитсадку педагоги   влаштували для найстарших вихованців  казковий бал: першою завітала чарівна гостя – Добра  Фея, яка розповіла про добрі справи  святого Миколая.  

Дошкільнята приготувалися зустріти Миколая, – та раптом без запрошення з’явився Чорний Маг, він обурився, адже навкруги усі радіють цьому дню.

Як не  намагалися  діти розповісти злому гостю про свято Миколая, навіть відео усі переглянули, проте Чорний Маг  лютував: «Не вірю, не знаю, не бачу!».

Чаклуючи,   Маг покликав віхолу, щоб  замела всі дороги до «Мальви».  Сталося диво, як у казці,  закружляли маленькі сніжиночки-дівчатка у таночку …

Добре, що Фея покликала завзятих Сніговичків  розчистити  дорогу для Миколая. А ще діти допомогли розтопити сніг  руханкою «Мишки й ведмежата». 

Нарешті дорога розчищена, маленькі Янголята зачитали лист від Миколая:

           По дорозі йду з пакунками, для діток з подарунками.

           Хто маму й тата слухав щоденно,

           До того Миколай прийде не даремно.

           А хто не слухався весь рік – є різочка для них.

Хитрий  Маг  зрадів, адже він подумав, що діти не слухалися весь рік  і всі,  хто тут зібрався, різочку отримає.  Та  малюки  у нас слухняні, злі чари перемогли,  тому  після чарівної  пісні  «Миколай, завітай»  нарешті бажаний гість прийшов!

Вихованці  приготували Святому Миколаю  святкові привітання, веселі пісні, запальні таночки, ігри та хороводи.

Із задоволенням «мальвенята» поспілкувались із гостем та розказали, як пройшов цей  рік, чому новому навчилися, як гарно товаришували.

 

Кожна група отримала подарунок, який буде довго нагадувати вихованцям про цікаву зустріч із добрим гостем – Святим Миколаєм Чудотворцем. Найменшенькі, група «Сонечко»,  отримали  великі пупси.

Діточки  молодшої  групи «Посмішка» отримали у подарунок великі лопатки та смаколики «Барні».

Гостинцем середній групі «Веселка» були іграшкові сніжко-ліпи.

Найстарші  діти групи «Калинка»   дуже зраділи, коли побачили білети у кінотеатр на мультфільм «Король віслюк».

Дошкільнята групи  «Грайлики» тішилися настільними іграми:  втулками “Овочі”, “Тварини”, “Риби”,  шнурів “Намисто”, шнурівками.

 Дітвора групи  «Перлинка» отримала великий конструктор «Поліція» та гру «Лікарня».

 Дітям групи «Чомусики» Миколай подарував настільні ігри, м’яч, мікрохвильову піч  та м’який конструктор.

Приємно здивовані сюрпризами дітлахи раділи та посміхалися!

Це ще не кінець історії…   У тиху годину, коли дітки спали, Миколай тихенько зайшов у дитячі спальні і поклав під подушечки подаруночки для кожної дитинки, адже він робить добро таємно! Це  імбирне печиво, книжечки,  іграшки,  солодкі  смаколики.

Багато радості та сюрпризів прийшло до дітей разом зі святом Святого Миколая!    

Дякуємо батькам вихованців кожної групи за подарунки дітям у свою групу.