Ви тут: Головна > Новини > Не вчитися, а грати!

Не вчитися, а грати!

Другий рік  у старшій А групі «Калинка»  функціонує гурток «Читайлик», який  усі діти відвідують із задоволенням!

Читати  далі

«Не вчитися, а грати» – так коротко можна охарактеризувати інноваційну методику Миколи Зайцева, за якою працює керівник гуртка Анна Олександрівна Гавриш.

Під час занять гуртка  Анна Олександрівна також використовує  елементи ігрової технології інтелектуально-творчого розвитку  В. Воскобовича. Дошкільнятам подобається таке навчання, адже воно проходить динамічно,  у  формі  гри, а нове, незвичайне і нестандартне завжди приваблює увагу та краще запам’ятовується.

Вихованці із задоволенням грають у такі ігри В.Воскобовича:  «Геоконт Алфавіт», «Читайка на кульках», «Складівки», «Геовізор Алфавіт», «Сніговичок», «Ромашка».

Цікаво подивитись, що ж це за нестандартні посібники?

За допомогою посібника  «Геоконт Алфавіт» малята  протягують кольорові  резинки на гвіздочки та «пишуть» слова, де  кожен гвіздочок – це літера алфавіту.

Посібник «Геовізор Алфавіт» допомогає дітям поєднувати літери  маркером і також утворюювати слова.

Згинаючи кути в різні сторони під час  дидактичної  гри «Читайка на кульках» вихованці  уже із складів  утворюються слова.

А ось дидактична гра «Складівка» допомагає дітям читати склади, до яких додаються коротенькі віршики.

Особливо подобаються старшим дошкільникам такі дидактичні посібники, як «Сніговичок» та «Ромашка», адже з заданого слова вони  складають своє і протягують шнурівку.

Працюючи за інноваційними  методиками, «калинчата» краще опановують мовлення та грамоту, розвивають зорову пам’ять, окомір.

Навчання читання дошкільнят – нелегка праця, але вона сповна оціниться, коли дитина піде до школи та з легкістю буде сприймати поданий матеріал.