Ви тут: Головна > Новини > Новий рік святкуємо – радість всім даруємо

Новий рік святкуємо – радість всім даруємо

Цікаво та весело  пройшли  новорічні ранки у нашому дитячому садочку «Мальва».  Радість та  веселощі прийшли до дітей разом з Новорічним карнавалом!

Читати   далі

Малюки І молодшої   групи «Сонечко» зустрілися з героями лялькового театру  Ведмедиком та Лисичкою: спілкувалися з ними, розповідали вірші, співали пісень та водили хороводи.    

Снігуронька  закружляла маленьких  зірочок у хороводі, а хлопчики-морозенки   привітали запальним таночком Дідуся Мороза.

Діточок  ІІ молодшої групи «Посмішка» до ялинки привела Снігуронька та засвітила її яскравими вогниками.  А хитрюща Лисичка викрала їх та не хотіла повертати. Ведмежатка, Білочки, Зайченята таночками та віршами розвеселяли Лисичку, проте вона була примхливою та віддала тільки частину ліхтарів.

Коли дітлахи покликали Діда Мороза, він запропонував пограти у гру «Не заморозь», після якої руда гостя вибачилася перед малятами та віддала усі вогники.   Тепер у «посмішат» розпочалось справжнє новорічне свято!

Новорічні дива трапилися з дошкільнятами старшої А групи «Калинка». Спочатку на свято завітали Розбишаки із солодощами, проте Баба Яга, яка без запрошення  завітала на бал, забрала мішок з подарунками. Ще й сестричка Яги – Кікімора оманила та зачаклувала усіх присутніх.

 На допомогу дітворі прийшли казкові персонажі: Віхола, Сніжиночки із Зірочками, Сніговички – проте вони  не могли впоратися із злими чарами. Тільки чарівний посох Діда Мароза перетворив злу Бабу Ягу на слухняну і добру, і «калинчата» отримали очікувані подарунки.

  Справжній «Солодкий Новий рік» влаштували вихованці середньої групи «Веселка», які, виконуючи таночки Цукерочок,  Шоколадних батончиків, Горішків, створили усім навколо «солодкий» настрій. Навіть капосниця Сорока-Ворона не змогла зашкодити дитячим веселощам та радощам, і погравши з ними у сніжки, повернула дарунки, які згодом Дід мороз подарував дітям.

До дітей старшої Б групи «Грайлики» поштар приніс телеграму, у якій повідомлялося, що хтось загубив рукавичку. Вихованці вирушили  у казку, щоб відшукати господаря рукавички. Мишки, Зайчики, Жабки, Вовчики, Ведмедики та Лисички  веселими таночками просилися мешкати у рукавичці та залишалися жити у ній. 

У казці усі співали, танцювали, друзів з лісу зустрічали, проте яке ж свято без Дідуся Мороза?  Малята закликали його  піснею,  і Дідусь поспішив у дитсадок, де знайшов під ялиночкою свою рукавичку!

Саме на Новий рік у групах «Перлинка» та «Чомусики»  ожила казка, проте хуртовина замела дорогу та завадила Дідусю Морозу вчасно прибути на свято.  

На допомогу   прийшли Гномики, які ліхтариками засвітили дорогу.

Завітавши  на свято, Дід  Мороз оживив всіх казкових героїв: Буратіно з Мальвіною, Віні Пуха, Клоунів; а Лісовички ще й допомогли відшукати мішок з подарунками.

 

 

Дітям та гостям дуже подобалося  зустрічати  колядників –  працівників дошкільного закладу і дітей,  слухати веселі пісеньки-колядки, які прославляють господарів за щедрість, доброту, гостинність, несуть побажання здоров’я, щастя та гарного настрою на весь новий рік.

 

      На святкових ранках до ігор та розваг залучалися батьки: кликали Діда Мороза, грали в ігри «Повтори рух», «Кульки почіпляємо»,  «Сніжки» тощо.

     Протягом усього новорічного карнавалу дошкільнята «Мальви» були веселі, радісні та емоційні, їх переповнювали позитивні емоції та піднесений казковий настрій!