Ви тут: Головна > Новини > День юних кухариків

День юних кухариків

Тематичний день “Юних кухариків” став приємним приводом куштування дітьми  смаколиків у дитсадку  «Мальва».

Читати  далі

Діти разом з вихователями  досліджували на смак різні продукти, готували страви із тіста, овочів та фруктів. Під час занять вихованці грали в такі ігри як: «Корисні і шкідливі продукти»,  «Відгадай на смак»,  «Що потрібно для роботи», розглядали ілюстрації,  відгадували загадки про продукти харчування.

 Малюки групи  «Посмішка»  раді були допомогти  ляльці Оленці, яка завітала до них в гості в брудному фартушку.

Дітвора разом з вихователем Іриною Олександрівною Кондратюк виготовили для лялечки багато нових фартушків  під час малювання «Фартушок для ляльки», за що вона їм була дуже вдячна.

Креативні вихованці групи «Веселка» від кондитерів отримали запрошення прийняти участь у конкурсі смаколиків, на яке з задоволенням відгукнулися. Добре подумавши та порадившись з вихователем Юлею Анатоліївною Постригань вони вирішили, що рогалики з дріжджового тіста будуть гідно представляти групу на конкурсі.

Юні кондитери завзято працювали, власноруч виготовляючи рогалики, залюбки ласували ними та ще й кухарів пригостили.

А ще один сюрприз чекав дошкільнят групи «Веселка» після полуденку. До них в гості завітало поросятко на прізвище Кухарик, який дуже полюбляв фруктові салати. Він пограв з малятами  в гру «Відгадай за описом», а потім навчив їх готувати фруктовий салат.

Салат  виявився смачнющий!

Фруктовим салатом ласували і діти групи «Перлинка», вихователь Майя Петрівна Хворостяна.

Погравши в гру «Фруктовий десерт», діти вправлялися  в нарізанні фруктів та  виготовлені  десерту «Екзотика».  Малюки переконалися в тому, що кондитерська справа цікава і посильна, так що вони можуть стати гарними помічниками на кухні для своїх рідних.

Юні кондитери групи «Чомусики»  з вихователем Світланою Вікторівною Левчук, перетворившись на справжнісіньких кондитерів, обирали собі для роботи необхідне знаряддя, називали начинки, які бувають у пирогів, визначали за запахом кондитерські добавки, сумлінно вимішували тісто та випікали запашне печиво.  І діти, і дорослі мали змогу ще раз  переконатися в тому, що запечені у духовці смаколики – справжнє диво.

А ось дошкільнята групи «Калинка» готували справжнісінькі бутерброди. Разом з вихователем Анною Олександрівною Гавриш дослідили, які продукти корисні, а які шкідливі, визначили іншомовне походження слова бутерброд: «бутер» –  хліб, а «брот» – масло.

Потім залюбки виготовляли бутерброди, прикрашали їх зеленню та овочами.  Звичайно ж частувалися самі та ще й батьків пригостили.

Ні один святковий стіл не обходиться без овочевого салату. Наш день кухариків теж на обійшовся без нього.

Дошкільнята старших  груп  «Калинка»,  «Перлинка» та «Чомусики»   створювали справжні овочеві шедеври.

Наприкінці  тематичного дня   діти і дорослі дитсадка «Мальви» відчували приємну втому і водночас були щасливими від того, що змогли доторкнутися до справжнісінького кулінарного мистецтва.

Наші діти навчилися працювати разом, здобули практичні вміння у кулінарії  та одержали  море позитивних емоцій!