Ви тут: Головна > Новини > Про посуд знаємо – усім розповідаємо

Про посуд знаємо – усім розповідаємо

Набувати досвіду роботи з дошкільнятами  у наш  дитячий садок   26 лютого  завітали студенти Бердичівського педколеджу.  

Вихователь   ІІ молодшої групи «Посмішка» Алла Віталіївна Колеснік разом зі своїми  вихованцями запросили  студентів  до Фіолетового лісу.

Читати   далі 

Там усіх вже чекали 7 гномів. Дітки вразили студентів знанням їхніх імен, названих  за  кольором  одягу гномів: Чохле (червоний), Охле (оранжевий), Желе (жовтий),  Зеле (зелений), Беле (білий), Селе (салатовий) та  Фі (фіолетовий).

Гноми звернулися до малюків з проханням допомогти приготуватися до зустрічі гостей. В ході гри «Кольоровий посуд» дошкільнята  поділили посуд між гномами відповідно їх кольорів на назвали його, узгоджуючи прикметник з іменником (червоний чайник, жовтий ніж,  зелена тарілка…).

Після виконаного завдання діти сіли відпочити на подушечках  та «варили чай»,  звуконаслідуючи: «С-с-с-с-с» – лилась водичка, «пх-пх-пх» – кипів чайник, «буль-буль» – кидали цукор в чай.

Чай  вийшов смачний, але гарячий.  Вихованці остудили його в ході вправи на мовне дихання «Остуди чай»: плавно  вдихали повітря  носом  та видихали  через рот,  дмухаючи на  смужки паперової чашечки.

Фізкультхвилинкою «Наш потяг»  діточки  повернулися до лісу. За допомогою запитань  вихователя малюки розповіли гномам все про посуд: як називається, якого кольору, з чого складається і як його можна використати.

Вдячні гноми Чохле, Охле, Желе, Зеле, Беле, Селе та Фі відправилися готуватися до зустрічі гостей, а розумним малюкам  залишили печиво для пригощання.