Ви тут: Головна > Новини > Цікавинки від Маші

Цікавинки від Маші

Вихователь Юлія Анатоліївна Постригань ділилася своїм досвідом з майбутніми вихователями, студентами педагогічного коледжу.

Читати  далі

Несподівано до дітей середньої групи «Веселка», на машині з пультом керуванням,  приїхала  лялька Маша, персонаж мультфільму «Маша і ведмідь».   Привітавшись  у віршованій формі з рухами дітлахи розпочали виконувати цікаві завдання від Маші.

«Чарівний ліхтарик»,  подарований Машею, завзято освічував предмети, а діти відгадували їх за описовими загадками, наприклад: «На ньому сидять, в нього  чотири ніжки, на ній можуть сидіти», «Вона довга, дерев’яна, має дві ніжки, на ній може сидіти багато людей» та інші.

Далі малята розглянули картину «На кухні з мамою». Вихователь провела бесіду за її змістом: «Як називається кімната, у якій мама готує обід?»,  «Як ви думаєте, яку страву готує мама?», «Які предмети мама використовує для приготування їжі? Навіщо їй фартух?» та інші. Дошкільнята називали, які електроприлади є на кухні та міркували, навіщо людям вони потрібні.

Для зняття емоційної напруги Юлія Анатоліївна провела розминку «Ми із Машею підемо і в кімнаті приберемо».

Трішки підбадьорившись, діти перетворилися на маленьких «оповідачів» та складали розповіді за картиною. Діти дійшли висновку, що потрібно бути працьовитим та допомагати мамі.

Маленька бешкетниця Маша була невгамовна, вона порозкидала всі картинки, але діти допомогли їх розкласти на полички  у грі  «Розклади речі на свої місця».

Особливо сподобалось вихованцям  гра-завдання  «Скажи лагідно», де діти утворювали зменшувально-пестливі слова (наприклад: чашка- чашечка, тарілка – тарілочка, ложка – ложечка).

Для емоційно піднесеного настрою Юлія Анатоліївна запропонувала дітям переглянути мультик «Маша і Ведмідь». Малюки поринули у творчий світ мультика. Час швидко промайнув і заняття закінчилося з  позитивними емоціями.