Ви тут: Головна > Новини > Сюрприз для матусі

Сюрприз для матусі

З сонячним промінням,  веселими струмочками, першими квітами та співом птахів завітала  до нас весна, а разом з нею прийшло свято мам і бабусь.

Читати далі

Весняне свято групи «Сонечко» пройшло незвичайно. Розпочалося воно тим, що до зали завітали не хлопчики, а сонячні промінчики, не дівчатка, а весняні квіточки, які розбудили повітряними поцілунками промінчиків-хлоп’яток.

Позитивні емоції переповнювали малюків та їхніх мам під час виконання весняних пісень. У таночку «Мамочки маленькі» дівчатка показали любов і ласку до своїх лялечок,  з якими вони танцювали. Хлопчики-промінчики, виконуючи танок «Мамині помічники», показали свою майстерність  вправно володіти хусточками під музичний супровід.

На цьому сюрпризи не закінчились. До маленьких «сонечок» завітали лялькові персонажі – котик Мурко та песик Гав, які разом з діткам пограли у гру «Збери весняний букет». Музкерівник Світлана Володимирівна  запропонувала матусям долучитися до своїх діточок і виконати пісню-танок із сердечками.

Під час гри «Сонечко і дощик» (роль Сонечка грала помічник вихователя Ірина Вікторівна) діти разом з вихователями Оленою Іванівною  та Тетяною Володимирівною виконували різні рухи: присідали, кружляли, робили каблучок, коли прилітала хмарка – ховалися  під великою парасолькою. 

Закінчилось свято запальним парним таночком «Черевички».

Радісними емоціями присутніх гостей ІІ молодшої групи  була наповнена святкова зала. На тепло щирих посмішок  завітала Весна (роль якої виконала вихователь Ірина Олександрівна), а з нею і свято. Дошкільнята розпочали свято теплими  вітанням для матусі.

«Посмішата» разом з вихователем Аллою Віталіївною подарували своїм гостям жвавий таночок «Маленькі долоньки», використовуючи персоніфіковані квіточки-долоньки.

Разом з Весною малеча з радістю завела  хоровод «Сірі котики». Ще діти повеселились під час жартівливої гри-таночка «Ой, недобрі черевички, всюди лізуть до водички!», де вчили свої ніжки слухатись і не стрибати у калюжки.

Зворушив  матусь  спільний подарунок від синів і дочок – рухливий таночок «Полечка», де вони виконували рухи у парах. Несподіваним закінченням полечки став поцілунок своєї матусі  у щічку.

Весна зігріла теплом і бабусь, які охоче погрались з малечою у потішну гру «Бабця тісто замісила», а малята  допомогли бабусям  зібрати  клубочки ниток.

На веселому святі середньої групи «Веселка» (вихователі Ольга Олегівна та Юлія Анатоліївна), ожили квіти, прокинулась природа – прийшла справжнісінька весна!

Малята старанно вітали своїх матусь  піснею «Мамочка моя», ніжною «Колисковою»,  у грі-естафеті вправно підмітали кульку віником.

У дружньому родинному колі  матусі з донечками і синочками «замішували тісто», виконуючи рухи під музику, весело танцювали та «гостей всіх пригощали».

 Не забули наші дітлахи і про берегинь любові  і  добра, про своїх бабусь. Дзвінкоголосі бабусині пташенята щебетали: «Тепло обіймає, ніжно пригортає, це ж моя ріднесенька бабусенька!».

Тепла зустріч-розвага з матусями пройшла у старшій А групі «Калинка». Малята разом з вихователями Анною Олександрівною, Анною Володимирівною підготували сюрприз – відео презентацію «Яка моя мама».

Вихованці  дитсадка дивували гостей дзвінкими й радісними голосочками, даруючи пісню «Бабця, бабуся».

Ще матусі на розвазі грались і своїх діток шукали: «Шукай, шукай, тепер перебігай». Усіх потішила гумористична сценка «У садочку» у виконанні вихованців групи та гра разом з бабусями «Варенички».

Усі присутні були розчулені тим, як ніжно та трепетно виконали «калинчата» пісню «Нічка вже настала», стоячи на колінах перед матусями!

У старшій Б групі «Грайлики» (вихователі  Вероніка Ігорівна  та Вероніка Юріївна) присутні з радістю приймали дітей у ролі казкових героїв: родину Цапа, Кози та козенят, які з артистизмом розіграли сценку «Мама їде на Богами».

Вихованці залучили мам до гри-естафети «Хто швидше»,  де дві команди дітей змагались у швидкості розвішування лялькового одягу,    разом веселились у грі «Нова зачіска», де діти придумували і фломастерами створювали нові зачіски мамам.

Матусі також прийняли участь у конкурсі «Варенички», де на швидкість їх завзято ліпили.   Дітвора вітала жінок веселими та ліричними піснями «Про матусю», «Ми з бабусею».

Майбутні школярі майстерно виконали таночки «Мамо, мамочка моя» та парами «Ми по колу біжимо».

Вихованці групи «Перлинка», вихователь Майя Петрівна, дарували  гостям частинку своєї  душі,  виконуючи пісні «Як добре, що в мене матуся рідна є», «Колискова для звірят» та дякували  бабусям за турботу. 

Проте без запрошення завітала Вередулька, у якої був пригнічений настрій. Вона капризувала,  вчила  дітей бути неслухняними. Веселою музично-ритмічною грою «Варенички», піснею «Бабуся» та своїми порадами дітвора навчила Вереду бути доброю та слухняною.

Справжня Непогода завітала на свято до діточок  групи «Чомусики» та наслала вітер, дощ та сніг, щоб зіпсувати свято. Проте  дошкільнята разом з вихователем Світланою Вікторівною не здалися, з особливим теплим почуттям вони подарували своїм рідним  пісні: «Про матусю», «Муркоче киця», «Ми з бабусею».

З любов’ю діти виконали таночок із сердечками «Про серце мами». У гостей свята залишились незабутні враження від конкурсів та ігор: «Пригости матусю цукеркою», «Розпродаж подарунків». В кінці свята   діти розчулили Непогоду і вона  стала доброю, чемною і привітною.

Яке ж свято без сюрпризу?  Звичайно ж,   жодна з гостей не залишилась  без подарунка,  власноруч  виготовленого дітлахами.

Допомагала  проводити свята у  дошкільних групах музичний керівник Оксана Володимирівна.

Протягом святкових ранків звучали гучні  оплески гостей,  сяяли  очі мам та бабусь, діти  отримали  багато яскравих   емоцій!