Ви тут: Головна > Новини > Як зробити літо взимку?

Як зробити літо взимку?

В кінці лютого майбутні вихователі, що навчаються у педколеджі,  завітали у гості до дітей старшої Б групи «Грайлики».

Читати  далі

Малята згадали про зимоньку-зиму,  що навчила вона їх. Але діткам дуже закортіло, щоб взимку настало літо і вихователь Вероніка Ігорівна Павлюк розповіла історію двох друзів, які теж хотіли, щоб взимку настало літо.

На занятті з мовленнєвого спілкування на тему «Як зробити літо взимку?»  діти не тільки дізналися, як це зробити,  а й склали цікаву розповідь за серією сюжетних картин на основі казки М.Пляцковського «Ромашки в січні».

Вихователь задавала дошкільникам запитання за картинами: «Яка погода за вікном?», «Що збирається малювати щеня?», «Чим відрізняються малюнки намальовані олівцем від тих ,що намальовані фарбою?», «Що намалювало щеня?», «Чому посвітлішало у кімнаті?»,  «Чи допоміг подарунок зігрітись його другові каченяті?».

Далі малята уявили себе справжніми художниками і вчились утворювати різні відтінки кольорів (сліпучо-зелений, блискучо-зелений, темно-зелений, світло-зелений, яскраво-зелений).

Для того, щоб трошки відпочити, Вероніка Ігорівна провела з діточками «Веселу розминку».

В гарному настрої вихованці складали розповідь за картинами і зрозуміли,  як у друзів настало літо взимку!

Після заняття «грайличата» висловлювалися,  чия розповідь їм найбільше сподобалося,  яке завдання було нелегко  виконати та  про що вони хотіли б розповісти вдома. У вечірні години майбутні школярики малювали ілюстрації  “Як зробити літо взимку”.