Ви тут: Головна > Новини > В садочок ходять залюбки маленькі “калинчата”

В садочок ходять залюбки маленькі “калинчата”

У  садочку «Мальва» дітлахам ніколи сумувати, адже літо – пора розваг і відпочинку!  У групу «Калинка» малюки поспішають з радістю, адже стільки цікавого тут їх чекає.

Читати далі

Дошкільнята розпочинають свій день ранковою гімнастикою «На лужку», яка поліпшує тонус та дає  настрій на цілий день: дітки-курчатка піднімають «крильця» в сторони, усміхаються, в різні боки повертаються, «травичку щіпають» та весело стрибають.

До дітей прилетіли незвичайні листочки. Вихователь Анна Володимирівна Безпалько запропонувала дітям знайти,  з якого вони дерева. Малята, мандруючи по території дисадка, знайшли дві берізки. Спостерігаючи та обстежуючи їх, діти торкались до кори дерева, до листочків, порівнювали берізку з каштаном.

Для того, щоб розвеселити берізку, дошколярики дружно завели хоровод «А у нас берізоньки зростають».

А ще педагог разом з  малятами провела невеликий дослід: насипала  їм в долоньки насіння берізки та запропонувала дмухнути. Діти зробили висновок, що насіння легке і навіть слабкий вітер відносить його далеко.

Берізки нашепотіли вихователю своє прохання: «Малятам намалювати кругле сонечко, щоб обігрівало їх».

З гарним настроєм дітвора повернулася до свого майданчика, де їх чекали цікаві рухливі ігри: «Переступи через палицю», «Веселий чарівник», «Повтори за мною».  Під час рухливих ігор вихованцям дуже подобається перевтілюватися на героя з казочки, імітуючи його рухи, міміку, жести.

Не обійшовся день без пісень. Коли сонечко на небі ховалося за хмаринку, разом заспівали: «Вийди, вийди сонечко».  Побачивши ворону, яка прилетіла на берізку, діти, граючись з пальчиками, промовляли потішку «Сорока – ворона».

Не забули дошкільнята про улюблені іграшки: дівчатка гратися пупсиками, лялечками (доглядали за ними, купали, годували та навіть заколихували у своїх обіймах, співаючи колискові), хлопчики перетворилися  на маленьких будівельників, споруджуючи конструктором високі  вежі та довгі доріжки.

Перебування дітей на свіжому повітрі, веселі ігри, спортивні та музичні розваги, – все це сприяє оздроровленню малят та створює веселий настрій дітворі.

 

 

Діти отримують безліч позитивних емоцій, нових вражень та зміцнюють своє  здоров’я.