Ви тут: Головна > Новини > Любе літечко прийшло, діткам радість принесло!

Любе літечко прийшло, діткам радість принесло!

Дошкільнята старшої групи «Чомусики» протягом червня досліджували природу, аплікували, малювали, співали пісні, грали на музичних інструментах, годували улюблених тварин, ліпили з піску замки, пасочки, торти, кекси тощо.

Читати далі

Вихователь Світлана Вікторівна Левчук для своїх вихованців підбирала різноманітні матеріали, щоб дітям було комфортно і цікаво займатись на заняттях.

Малятам дуже сподобалося малювати морський світ на асфальті водичкою з пластикових пляшок. Малюючи крейдою, діти втілювали свої мрії у малюнках, наприклад: гойдалка, кумедне ведмежа, казковий будинок, лялечка та інші.

На заняттях по ознайомленню з природою діти досліджували пісок, його властивості: сухий – сиплеться, мокрий – ліпиться, складається з дрібних піщинок, а також закріпили правила ігор з піском.

Досліджуючи водичку, діти дізналися про те, що вода буває холодна, тепла, брудна, чиста, ллється, переливається, та пригадали як слід раціонально використовувати  воду.

Зелений світ матінки природи влітку завжди приваблює і зачаровує своєю красою, отож «чомусики» під час спостережень розглядали рослини, порівнювали кущі та дерева, шукали лікарські рослини, які є на території дитячого садка – це конюшина, подорожник, чистотіл, кропива, чорнобривці, та дізналися, як їх можна застосовувати в народній медицині. За допомогою луп, діти розглядали комах, жуків, павуків. 

На заняттях з аплікації малята вправними рученятами виготовили листівки із зображенням кеглів, адже  напередодні вони отримали подарунок – іграшкові кеглі для занять спортом. Разом діти закріпили правила ігор з кеглями.

В день олімпійських ігор діти виготовляли олімпійського талісмана – «Ведмедика» з готових кружечків. Малята складали навпіл кружечки, і приклеювали на папір, щоб зображення було об`ємним.

Після дощу дошкільнята із задоволенням у калюжках пускали паперові кораблики спостерігаючи за ними.

Червень промайнув дуже швидко і непомітно, адже займаючись різноманітними справами діти спостерігали, міркували, досліджували, отримували задоволення та гарний настрій.