Ви тут: Головна > Новини > Липень у “Веселці”

Липень у “Веселці”

Захоплюючим та сповненим вражень видався липень у «Веселці».

Читати далі

Погода дарувала нам сонячні дні, тому максимальну кількість часу дітлахи проводили на свіжому повітрі. Адже  на прогулянці дітворі завжди цікаво!

Діти разом з вихователем Ольгою Олегівною Кошовою спостерігали за рослинами, птахами, комахами; розповідали про зміни, які відбулись у природі: почервоніла горобина, розцвіли майори та флокси, з березок вітер осипав насіння, почали достигати яблучка.

Свої враження від спостережень дошкільнята відтворювали у малюнках. Діти із задоволенням створювали картини за допомогою кольорових олівців, крейди, а також малювали паличками по вологому ґрунту.

А ще у групі «Веселка»  вихованці полюбляють активний відпочинок. Ось і протягом липня малюки з радістю та користю для здоров’я виконували вправи з м’ячами, обручами, скакалками, грали в   рухливі ігри, водили хороводи тощо.

На майданчику  дітей завжди чекають яскрава пісочниця, улюблені гойдалки, гірка, літачок,  машина  та інше ігрове обладнання, де можна весело провести час з друзями.

Кожен день у дитсадку приносить дітям новий досвід та враження. Свіже повітря, гарний настрій, веселі ігри та позитивні емоції  щоденно супроводжують вихованців групи «Веселка».