Ви тут: Головна > Новини > Зустрічай, садок дитячий

Зустрічай, садок дитячий

У дитячому садочку «Мальва» є  гарна традиція святкування початку навчального року.  У перший осінній день педагоги влаштували для дошколяриків  свято «Зустрічай, садок дитячий». 

Читати  далі

З огляду на карантинні обмеження цьогоріч розваги проводилися на ігрових майданчиках у кожній віковій групі окремо, у спеціально відведений час.

Першими почали святкувати діти II молодшої  групи «Калинка». Вихованців на майданчику зустрічали Лисичка, Котик та клоун Кльопа, які несподівано потрапили на свято.

Малюки були в захваті від сюрпризів!  Вони із задоволенням танцювали руханки, змагалися у кидані м’яча, весело танцювали запальний танок з паперовими кольоровими долоньками. А саме головне, що дітки  на рік подорослішали, і вже не найменші в садочку.

У середній  групі «Посмішка» на свято до дітей завітала чарівна  казкова гостя – Мальвіна. Разом із малятами вона виконувала завдання , які були сховані у повітряних кульках. «Посмішата»  танцювали з чарівними султанчиками, відгадували загадки, рахували, співали пісні.   З веселими гостями –  Лисичкою Алісою та Котом Базиліо  грали в рухливі ігри і змагалися в спритності.

В подарунок за свої старання малюки отримали безліч позитивних емоцій та відзнаки дорослих у вигляді  медалей, як найрозумніші та найвправніші вихованці середньої групи.

На адресу садочка, в групу «Перлинка» прийшла посилка з Країни Мудрагелія.  В ній  були цікаві книги. Діти розглядали їх, а вихователь розповідала історію створення книг. Також дошкільнята із захопленням переглянули театральну виставу про хлопчика Нечитайлика та Дівчинку Мудринку.

Казкові гості Лисичка та Котик  запізнилися на виставу і дуже засмутилися, але діти їх розважили чудовими танцями та феєричним батлом між хлопчиками та дівчатками.  В кінці свята діти з гордістю отримали медальки групи «Перлинка».

 Неймовірна зустріч відбулася в групі «Чомусики». До них на свято завітав Капітошка. Дітки із захопленням  проводили досліди з водою, танцювали танок з парасольками, грали у гру «Попади в калюжку», пускали мильні бульбашки!

Таке дійство принесло малятам неймовірне задоволення, безліч позитивних емоцій та гарний настрій на цілий день.

«Завжди разом крокувати і назад не відступати. Ні кроку назад за власним наказом — і тільки вперед, і тільки всі разом», – саме під таким гаслом відбулося свято  в старшій групі «Веселка».

Розвага розпочалася зі зворушливого виконання  вихованцями та педагогами  гімну України.  Дошкільнята грали в козацькі ігри, змагалися у спритності та витривалості.  Доки діти виконували разом з Лисичкою  український танок «Черевички», герой свята Вовк знайшов корзину з музичними інструментами, гра на яких стала захоплюючою цікавинкою для дітей.

Малята обрали собі улюблений музичний інструмент та  виконали українську народну композицію «Ой лопнув обруч». Свято пройшло у піднесеному настрої та подарувало дітям безліч позитивних емоцій.
Після змагань та ігор діти отримали нагороди — медалі з назвою групи «Веселка» . Відтепер вони найстарші в садочку!

Найменші малюки нашого садочка  ясельних  груп «Сонечко» та «Грайлики» теж із задоволенням долучились до свята: діточки познайомились із новими іграшками, під веселу музику грали у рухливі  ігри з ними та отримали медалі – емблеми своїх груп. 

Педагоги дитсадка «Мальва» доклали максимум зусиль, щоб протягом усього святкового дня лунав дитячий сміх. 

 Задоволенню малят не було меж, але ж це і є покликання дитячого садочка «Мальва» – дарувати дітям радість!