Ви тут: Головна > Новини > Дитсадок – наш другий дім, нам тут весело усім!

Дитсадок – наш другий дім, нам тут весело усім!

З серпня місяця наш дошкільний навчальний заклад “Мальва” відкрив свої двері для найменших діточок I молодшої  «А» групи  «Сонечко».  Розпочався не простий, але дуже важливий для діток  період   адаптації  до дитячого садка.

Читати далі

Тепла літня погода сприяла гарному настрою малят, які залюбки приходили на ігровий майданчик дитсадка, промовляючи різноманітні забавлянки: «Раз, два – вище ніжки, ми крокуєм по доріжці…», «Туп, туп, туп – по доріжці ніжки йдуть…», «Великі ноги ідуть край дороги…».  

На ділянці дітей чекали: великі машини «талакари», каляски з ляльками, м’ячики, обручі, гойдалки, дитяча гірка, пісочниця з іграшками для гри з піском.

Найбільше нашим «сонечкам» подобаються рухливі ігри «Сонечко і дощик»,  «Злови бульбашку», «Лови, кидай – падати не давай», «По рівній доріжці», «Пташечки в гніздечках» тощо.

Звикаючи до середовища  дитячого садочка, дітки майже самостійно миють ручки, промовляючи разом з вихователями віршики:

«Наші дітки-малюки, миють ручки залюбки.

Рукавчики загортають, милом ручки натирають,

 під водою довго миють, витирати їх уміють!».

Страви, які готують у садочку,  дітям до смаку, особливо такі як солодка молочна кашка, червоний борщик і звичайно, млинці з шоколадною помадкою.

 Після смачного обіду настає час для денного відпочинку. Слухаючи колискові, малята поринають у солодкий сон.

Відпочивши і набравшись сил, малеча знову готова пізнавати ігрове середовище своєї групи: різноманітні конструктори, мозаїка, пазли, втулки, пірамідки, ляльки, машинки, дрібні іграшки тощо.

Дітки групи «Сонечко» щоранку із задоволенням ідуть до нашого садочка, адже вони відчувають тепло, любов, гарне ставлення вихователів Олени Іванівни та  Олени Олександрівни,   помічника вихователя  Ірини Вікторівни.