Ви тут: Головна > Новини > У дитсадку завжди тепленько, тут діткам гарно й веселенько

У дитсадку завжди тепленько, тут діткам гарно й веселенько

Здалеку видно, як один за одним спалахують в темряві вікна дитсадка «Мальва». Буквально за пару хвилин приходить у групу «Грайлики» Максимко з мамою. Впоравшись з ґудзиками, чобітьми і замками, Максимко, переступивши поріг групи, звично взявся за машинки.

Читати далі

Довго на самоті йому бути не довелося: діти стали наповнювати групу як садові яблучка кошик. Хлопчики тут же приєднуються до будівництва фортеці з кубиків, а дівчатка, зібравшись в гурток,  почали обирати найкращу ляльку.

Далі діточки ідуть мити руки, промовляючи з вихователем забавлянки:

Водичко, водичко, умий моє личко

Рум’яне та біле, як яблучко спіле.

У групі на малят зачекалась помічник вихователя Наталя Петрівна, яка радо запрошує діток на сніданок. Дітлахи уже знають своє  місце за столиком. Полінка з Каролінкою стараються правильно тримати ложечку в руках, а Владик уже навчився правильно тримати чашечку.

Після сніданку буває найцікавіше: малюки граються,  вихователі Вероніка Юріївна чи Вероніка Ігорівна проводять цікаві заняття, роблять з кубиків і конструктора споруди, слухають музику і самі співають. Наші вихованці уже підспівують закінчення музичних фраз та слів, запам’ятовують невеликі пісні, а найулюбленіша – про Ведмедика, який сам пішов у ліс.

«Ось прогулянки пора – дуже рада дітвора».   Малюки полюбляють грати  у  рухливі  ігри : «Сонечко і дощик», «Пташенята літають», «Паравозик». А ось Лізочка помітила, що листячко на деревах уже все пожовтіло. Орест побачив на берізці ворон, які галасливо каркали, а малюки підхоплювали: «кар, кар, кар»!  Швидко проходить прогулянка, час під веселу пісеньку  « Їде , поїзд» повертатися в групу.

Прийшов час обіду. Який смачний борщик! Дякуємо нашим кухарям Ользі  Павлівні та Діні Володимирівні за смачні страви.

Дівчатка і хлопчики готуються до сну та навчаються самостійно знімати колготки та носочки. Вихователі допомагають  розстібнути гудзики,  вивернути носочки, зняти платтячко чи сорочечку та показують,  як охайно скласти свої речі на стілець.

А коли малята спати лягають – вкривають,  гладять по спинці, співають колискові «Котику сіренький», «Ой ходить сон коло вікон».

Після денного сну дітки одягаються, вмиваються, робляю гігієнічну гімнастику, тощо. Вікторія та Мішель уже саменькі одягають колготки,  Нікітка та Матвійчик самостійно взувають свої тапочки.

 “Для підтримки сили в нас  полуденку прийшов час!», –  як смакують дітворі оладки в шоколадній підливі!

Ввечері продовжуються  ігри та розваги: ось Кіріл складє високу-високу пірамідку,  дівчатка заколихують ляльок ,  хлопчики завозять  машинки у гараж. 

«День чудовий закінчився,  тато наш не забарився,  вже додому йти нам час, мама там чекає нас!»