Ви тут: Головна > Новини > На “Століку” цікаві ігри граємо, цифри вивчаємо

На “Століку” цікаві ігри граємо, цифри вивчаємо

У ІІ молодшій групі «Калинка» на заняттях з формування елементарних математичних уявлень вихователі  Анна Олександрівна Гавриш та Анна Володимирівна Мазур використовують  елементи методики Миколи Зайцева «Столік».

Читати  далі

«Не вчитися, а грати!», – так коротко можна охарактеризувати  цю інноваційну методику. Педагоги працюють з дітьми, використовуючи  спеціальні  таблиці та цікаві  ігри. Малятам  подобається таке навчання, адже воно проходить динамічно,  у  формі  гри.

Щоб зацікавити дітей, вихователі пропонують  ігри з таблицею «Схованки», «Тепло-холодно, гаряче», «Цифра заблукала», а також такі завдання, як: «Покажи, скільки тобі років (твоєму братику)», «Покажи номер будинку, в якому ти живеш», і т.д.

Дітям до вподоби весела, рухлива гра «Пострибушки», де вони підстрибують, почувши свій вік (своє число) у складі інших чисел. Наприклад дитині 4 років – підстрибує, почувши числа 14, 24.

Також для ознайомлення дітей з числовою стрічкою Миколи  малята виконують  такі вправи: «Порахуй» (діти переводять  стрілочку у вигляді віконечка з клітинки в клітинку і голосно називають числа, від початку до кінця стрічки, якщо «стрілочка – мишка» рахуємо швидко, називаючи цифри, «стрілочка-равлик» рахуємо  повільно.  

Дуже подобається вихованцям розташовувати  шишечки, грибочки, зайченята  від 1 до 9 за допомогою числової смужки. 

У грі «Відшукай  Буратіно відповідний ключик» дітвора знаходить ключик із заданою цифрою.

Ціла поляна квіточок виростає, коли «калинчата» грають у гру   «Виклади квіточки», де  викладають предмети  відповідно цифрі.

Ще вихованці ІІ молодшої групи  люблять рахувати грибочки, листочки та інші предмети  і вказувати відповідну цифру.

Ми впевнені, що використання ігор за методикою М.Зайцева «Столік» сприятиме інтелектуально-пізнавальному розвитку наших «калинчат», допомагатиме розвивати творчість, а ми радітимемо кожному їхньому успіху!