Ви тут: Головна > Новини > Як “посмішата” берегли своє здоров’я

Як “посмішата” берегли своє здоров’я

На вулиці  осінь милує око буянням барв, бадьорить холодом та радує малят цікавими справами. Так, до дітвори  середньої групи «Посмішка» прийшов відеолист від Совуні. Мудра пташка попрохала поміркувати над тим, чи є у нашого здоров’я хороші і вірні друзі.  Вона порадила намалювати їх та відправити малюнки поштою.

Читати далі

Вихователь  Ірина Олександрівна Кондратюк  запропонувала вихованцям  визначити  корисні для здоров’я людини звички та викласти їх на «Екран здоров’я». З цим  дошкільнята справилися на відмінно! 

А  ще до малят  завітали мікроби Коронавірусу, з якими вони вправно боролися:   згадуючи основні правила захисту при епідемії, не пропустили «ворога» до себе.

У грі «Так чи ні»  діти оплесками погоджувалися з твердженнями вихователя про здоровий спосіб життя, а тупотом ніжок заперечували неправильні слова.

Сюрпризом для малят став прихід хлопчика Чистюлі. Він забув, для чого потрібні предмети гігієни та попросив діток нагадати назву та призначення різних речей. Маленькі розумники із задоволенням допомогли Чистюлі і розмістили всі предмети гігієни на своїх місцях.

Згадавши про свою обіцянку мудрій Совуні, дітлахи намалювали своїх «друзів здоров’я»: зубну щітку та пасту, гребінець, будильник, мило та багато іншого.  

Ось так «посмішата» навчалися бути здоровими та дужими!