Ви тут: Головна > Новини > Впроваджуємо інноваційну технологію В.Воскобовича

Впроваджуємо інноваційну технологію В.Воскобовича

Онлайн зустріч – це альтернатива сьогодення в період пандемії 2020р., що допомагає, завдяки використанню сучасних гаджетів, не втрачати зв’язок  між  учасниками освітнього процесу.

Читати далі

 16 листопада 2020 року на базі дошкільного  навчального закладу № 27 «Мальва», в системі Zoom, у форматі відео конференції, відбулося засідання Школи молодих вихователів. Учасниками цього заходу були вихователі-початківці, досвідчені педагоги та вихователі – методисти дошкільних закладів міста. Мета заходу – обмін досвідом у використанні в роботі з дошкільниками технології В. Воскобовича,  яка набуває все більшої популярності.

Розпочався захід з фото екскурсу, який  допоміг поринути в моменти проведення засідання ШМВ  минулоріч.

 Керівник «Школи» Наталія Петрівна Горбонос спрямувала свій виступ-презентацію на поповнення теоретичних знань  педагогів про інтелектуально- ігровий центр «Фіолетовий ліс» та ігровий універсальний комплекс  «Коврограф Ларчик» В.Воскобовича, історію їх створення, особливості організації, застосування, відзначила  вплив ігрової технології на всебічний розвиток дітей дошкільного віку.

Засідання проходило у звичній  локаційній формі.

 Керівник другої локації, вихователь ДНЗ № 27 Алла Віталіївна Колеснік,   провела тренінг, в якому продемонструвала ігрову форму взаємодії дорослого і дітей через реалізацію певного сюжету авторської казки під час роботи в інтелектуально ігровому центрі «Фіолетовий ліс».

Виконання завдань логіко-математичного спрямування з корабликами «Плюх-Плюх», «Буль-Буль», «Бризг-Бризг», «Геоконтом», графічними тренажерами «Геовізором» та «Ігровізором»  – дало можливість продемонструвати як  застосування методичної казки створює додаткову ігрову мотивацію в іграх В. Воскобовича.

Педагоги з цікавістю перетворювали  двоколірний квадрат В.Воскобовича, змінюючи усім знайому казку «Рукавичка» на новий лад.

Керівник третьої  локації, вихователь ДНЗ № 27 Ольга Олегівна Кошова, познайомила  усіх з ігровим універсальним комплексом  «Коврографом Ларчиком» («Малюком» і «Велетнем») як частиною ігрової технології «Казкові лабіринти гри» В.В.Воскобовича та усіма їх складовими.

У ході тренінгу, під час практичного вправляння в іграх «Розв’яжи задання», «Судоку» тощо, педагоги  дізналися  про особливості використання  комплексу в роботі з дітьми різних вікових груп та варіативністю ігрових завдань.

Відео перегляд інтегрованого заняття (ознайомлення з природою, мовленнєве спілкування, ФЕМУ) на тему: «Подорож  у казкову країну»  допоміг продемонструвати  виконання завдань  дошкільниками у «Фіолетовому лісі» та вправляння на міні-коврографах В. Вокобовича.

Педагоги , працюючи  онлайн, були зацікавлені та активні,  відповіді як озвучували так і розміщували в чаті, що допомагало їх взаємодії  з організаторами засідання.

Завершення зустрічі – обмін думками. Учасники  визначили плюси і мінуси технології В.Воскобовича, висловили враження від онлайн-зустрічі.

Творчий колектив «Мальви», впроваджуючи третій рік  технологію В.Воскобовича, ставить нові завдання та працює над їх реалізацією з метою творчого та  інтелектуального розвитку дошкільнят.