Ви тут: Головна > Новини > Новий рік святкуємо – радість всім даруємо

Новий рік святкуємо – радість всім даруємо

В дошкільному навчальному закладі № 27  «Мальва» пройшли новорічні святкові ранки.

Читати далі

У сценарії  новорічних ранків були включені елементи театралізованої діяльності, ляльковий театр, гра на дитячих музичних інструментах, логоритмічні ігри, музичні руханки, передбачені сюрпризні моменти.

Першими зустрічали Новий рік наймолодші діточки груп «Сонечко та «Грайлики».  У ролях білченят та  ведмежат вони побували на гостинах у Снігуроньки, де зустрілися з героями лялькового театру Ведмедиком та Лисичкою.  «Ведмежата» танцювали з шишками, «білченята» з кошиками.

 Малята-звірята співали пісень, розповідали віршики, танцювали з брязкальцями.  До  діточок завітав Дід Мороз, який пограв з ними в ігри та подарував  солодкі подарунки.  

В старшій групі «Веселка» зустріч Нового року опинилася під загрозою, адже через сніговій всі рейси були відкладені, тому «подорожуючі» вимушені були зустрічати  його в аеропорту.

Привітні стюардеси організували святкову шоу-програму, на якій були задіяні туристи з різних країн: китайські танцівниці, східні красуні, фокусник з артистами цирку, цигани.

Ще однією гостею аеропорту була Вишукана жіночка з мітлою, яка збиралася до Бразилії на відпочинок. Вона намагалася зіпсувати всім присутнім свято, погасивши вогники на ялинці. Але коли туристи з Бразилії навчили Ягусю танцювати, вона подобрішала і знову ялинка засяяла.

Свято було врятовано завдяки Чарівнику, якому вдалося зупинити сніговій. Літак з  Дідом морозом на борту приземлився. Всі гості аеропорту отримали масу задоволення та подарунки від Діда Мороза.

Діти ІІ молодшої групи «Калинка» зустрічали Новий рік з засніженому лісі.  На гостини до «лисенята» та «зайченята»  залетіла Сорока, яка на хвості принесла новину про те, що рік Новий поспішає, а разом з ним і Дід Мороз. Лиска разом з «лисенятами» кружляли в таночку з яскравими намистинками,  а «зайчата» разом із Зайчихою бавилися  навколо ялинки.

  Коли завітав Дід Мороз, малята пограли з ним в ігри «Чарівна палиця»,  «Сніжки».  Наприкінці свята вихованці допомогли Дідусю Морозу знайти довгоочікувані подарунки.

В групах «Чомусики» та «Перлинка» Новорічне свято відбулося за сюжетом казки «Морозко».

Зла мачуха та її донька  відправили Настю по водицю, а вона впустила відерце у криницю. Далі вона потрапила до чарівного лісу, де зустріла Сніговичків, Гномиків, Зірочок, і нарешті Діда Мороза, який  погодився їй допомогти.

 

 Після спільних ігор, хороводів одарив Настю та дітей солодкими подарунками.

 

До дітей середньої групи «Посмішка» у гості завітала солодка Фея, яка запросила на свято усіх своїх друзів: горішків, батончиків, цукерок та шоколадок. Але капосна ворона викрала всі подарунки, проте малята  не розгубилися, а запросили злодійку в ігри пограти, ялинку засвітити. Сорока-ворона подобрішала та разом з феєю  і Дідом Морозом начаклувала величезний кіндер сюрприз з подарунками.

 

Новорічні свята  пройшли весело та радісно. Дід мороз пообіцяв дітям повернутися в наступному році!