Ви тут: Головна > Новини > У чарівному світі камінчиків Марблс

У чарівному світі камінчиків Марблс

Процес навчання дитини у дитячому садочку проходить у грі.

Читати далі

Нетрадиційні розвиваючі ігри з камінчиками Марблс – це універсальний матеріал, який являє собою набір скляних  кульок, що мають різний розмір і колір, за допомогою яких можна виконувати безліч завдань.

Ігри з камінчиками Марблс створюють позитивний емоційний настрій у дітей, сприяють розвитку дрібної моторики,  усіх психічних процесів (уваги, мислення, пам’яті, уяви), фантазії й творчих здібностей, мовлення, формують сенсорні еталони.

Камінчики мають позитивну енергетику і приносять дітям радість. Під час ігор підвищується працездатність, знижується стомлюваність дітей, що  впливає на загальний стан їх здоров’я.

Використовуючи  Марблс, в залежності  від підібраних вправ та ігор, практичний психолог Світлана Володимирівна Гусєва розширює уявлення дошкільнят про навколишній світ, поповнює їх словниковий запас;  вправляє в умінні орієнтуватися на площині, розвиває почуття ритму, кольору, композиції.

В нашому дошкільному закладі  робота з диво камінчиками розпочалася  в І молодших  групах “Сонечко” та “Грайлики” зі  “знайомства” з ними. Малята, тримаючи камінчики в руках, гладили їх пальчиками, стискали, перекладали з долоньки в долоньку, визначали якого вони кольору та на дотик.

 

У грі  «Візьми камінчик» діти, за вказівкою  Світлани Володимирівни, брали камінчик двома або трьома пальчиками, жменькою , двома долоньками одночасно.

У грі «У світі кольорів» малюки розкладали камінчики  по кольорам,  називаючи їх.

Із задоволенням вихованці викладали  камінчики у грі «Весела змійка» по хвилястим лініям.

Малюки старанно допомагали звірятам викладати кольорові стежинки від дитинчат до їх мам у грі «Доріжка».

У грі «Смаколики», заповнюючи камінчиками отвори зобреження  фруктів відповідно кольору, діти називали  їх.

Такі ігри допомають виховувати в малюків посидючість та старанність, допомагають малюкам перетворитись на маленьких чарівників і виконувати різні завдання, розвиваючи свої вміння та здібності.