Ви тут: Головна > Новини > Ігри патріотів у старшій групі “Веселка”

Ігри патріотів у старшій групі “Веселка”

4 грудня, з нагоди святкування Дня Збройних сил України, в старшій  групі  «Веселка» відбулася розвага «Ігри патріотів». Під урочисту  пісню «Під мирним небом» святково одягнені діти зайшли до музичної зали.

Читати  далі

Зі вступним словом звернулись  ведучі дійства, вихователі Юлія Юріївна та Марія Вікторівна, чим зацікавили дітей.

В залі пролунав Гімн України, який підняв патріотичний дух маленьких українців.  Дошкільнята із задоволенням переглянули відео ролик   «Захисники України».

Зазвучала пісня «Україно – краю» і вихованці  із цікавістю переглянули фото презентацію про військових нашої Батьківщини.

Дошкільнята  відчули себе пілотами гелікоптера, виконавши руханку  «А ти готовий?».

Також малята були активними, кмітливими,  відгадуючи  загадки про державні та народні символи України, після чого завзято виконали пісню «Рушничок».

Продемонстрували свою  силу та спритність в естафеті «Перенеси ляльку» наші хлопчики – майбутні захисники Вітчизни.  

А дівчатка,  як справжні господині, вправно «нагодували» наших майбутніх захисників вареничками у грі-естафеті  «Перенеси у ложці вареник».

Розділившись на команди, дошкільнята продемонстрували свою витривалість та влучність у іграх – естафетах «Снайпери», “Козачата-вершники”. У естафетах не було команди яка перемогла,  адже завжди перемагає дружба.

Діти були щасливі, побувавши на такому патріотичному святі, і кожен для себе зрозумів, що в майбутньому хоче стати  захисником нашої Вітчизни.