Ви тут: Головна > Новини > Математичні пригоди малят групи “Посмішка”

Математичні пригоди малят групи “Посмішка”

Одного разу до дітей середньої групи завітав у гості пухнастий  Зайчик. Він приніс малятам різнокольорові сніжинки і попрохав навчити його  та друга Сніговичка рахувати.

Читати далі

 Сніговичок ховався за сніжинками, а діти рахували, за якою сніжинкою по порядку він знаходиться.  

Щоб маленькі розумники розімялися після лічби, Сніговик запропонував провести фізхвилинку.

Далі привів він привів малят на гялявину, де лежав мішечок. Що ж в середині, задумались наші гості та дітлахи? А в мішечку були знайомі дітям геометричні фігури і одна незнайома – прямокутник.

Незвичайний гість розказав про себе багато цікавого і покликав пограти свого братика – Квадратика. 

 Малеча із задоволенням знайшла усі  предмети, які були схожі на прямокутник та квадрат та розділили їх.  

Ще Пухнастик привів до дітей гнома Фі із зачарованого лісу. Він загубив дорогу до свого дому. Тож попросив  маленьких розумах провести його до фіолетового будиночка по усій площині «Мініларчика».  

Так малята  дізналися про  те, що  друзі гномика Фі, у яких він побував в гостях,  по дорозі до свого дому,  живуть у відповідних кутках «Мініларчика»: Павич у правому верхньому кутку, Лань – у лівому нижньому, а у правому нижньому живе Поні, який підказав , що будиночок фіолетового гномика стоїть біля будинку Лева.

І в подарунок за правильно виконані завдання Сніговичок подарував дітям чарівні зимові ліхтарики, які в ту ж мить яскраво засяяли на зеленій красуні.

Усі гості залишилися задоволеними, а дітлахи щасливо спостерігали за яскравими вогнями на ялиночці.