Ви тут: Головна > Новини > Сніг випав у дворі на радість нашій дітворі

Сніг випав у дворі на радість нашій дітворі

Забави  дошкільнят  у  дитсадку «Мальва» проходять дуже весело, особливо  взимку, коли випав довгоочікуваний сніжок.  Вийдемо і ми  на захоплюючу прогулянку та подивимось, як же розважалася наша дітвора. 

 

Читати далі

Малюки ІІ молодшої групи «Калинка»  під час прогулянки прикрасили барвистою водою «Сніжне сонечко», а ще утворили сніговика з обручів та намалювали йому оченята, рот,  гудзики, жовто-червону мітлу.

 

Вихованці середньої групи «Посмішка» на занятті з фізкультури на свіжому повітрі вправлялися у ходьбі з гімнастичними  палицями, з радістю возили один одного на санчатах, та спускалися зі снігової гірки.

На майданчику  дошкільнята виліпили  із снігу  фігуру у вигляді машини та розфарбували  її. А ще зробили  “тортики”, “морозиво” зі снігу та прикрасили їх кольоровою водою,  виклали візерунки на пухкому сніжку яскравою мозаїкою.

 

 

Дітвора групи «Перлинка» із захопленням  виліпили  довжелезного сніжного кита та розфарбовували його веселковими фарбами. З інструктором фізкультури Юлею Йосипівною Колійчук  вихованці грали в хокей та змагалися в грі-естафеті «Кінні перегони».

Снігового торта вирішили «спекти» малята групи «Чомусики».

 

А далі,  наліпивши сніжків для гри в  «Дарц», на занятті з фізкультури, змагалися в кидані їх в ціль.

 

 

 

Дітей старшої групи «Веселка» інструктор з фізкультури навчала у  ходьбі на лижах ковзаючим кроком.

Дошкільнята із задоволенням змагалися командами в грі-естафеті, катаючи іграшки на санчатах.

 

Також діти зі снігу виліпили  казкового змія та  прикрасили його шишками, жолудями, кольоровою водичкою.

А яке задоволення  вони отримали,  наробивши сніголіпами багато сніжок!

Зимові прогулянки та заняття з фізкультури на свіжому повітрі – це  час, коли оченята наших вихованців світяться від щастя, коли прогулянка перетворюється на чарівну казку та заряджає  дітей позитивними емоціями.