Ви тут: Головна > Новини > Мама – сонечко в сім’ї, ми її помічники

Мама – сонечко в сім’ї, ми її помічники

Нарешті наступила довгоочікувана весна. Вона принесла з собою яскраве сонечко, тепло та спів пташок. А разом із нею прийшло свято найчарівнішої половини людства – свято жінок.

 

Читати далі

Педагоги разом з вихованцями та їх батьками старанно готувалися до зустрічі весни:  вивчали нові таночки та пісні, підбирали костюми, а найголовніше – готували  святкові листівки своїм  мамам.

Першими весну зустрічали найменші малята І молодших  груп  «Сонечко» та «Грайлики».  Хлопчики перевтілились у  сонячні промінчики,  а дівчатка – у  весняні квіточки.

Діти із задоволенням водили весняний хоровод, співали пісні про маму та бабусю.

 

Дівчатка спробували себе в ролі матусь, танцюючи з  колясочками, в яких сиділи лялечки;  а  хлопчики  у  веселому таночку  показали свої вміння у пранні.

Сюрпризним моментом була поява у ляльковому театрі котика Муркотика, песика Барбосика та півника Золотисте Горлечко,  які організували  з дітьми у гру «Збери весняний букет».

 

Також несподівано з’явилась весняна Хмаринка, яка пограла з малюками в рухливу гру «Сонечко і дощик». Завершилось свято повітряними поцілунками для мами.

 

 Малята ІІ молодшої групи «Калинка» на весняне свято перетворилися на квіточки,  жучки та метелики.

 

 

В гості до них завітав Капітошка, який разом з малятами співав, танцював та пограв в ігри. Сюрпризним моментом для дітей було створення чарівного тортика для мами та бабусі.

 

 У середній  групі «Посмішка»  святкування зустрічі весни розпочалося зі зворушливого  таночка  із сердечками.

 

Почувши мелодію «Веснянки», до малят в гості завітала Весна. Вона подарувала дівчаткам чарівні дзвіночки, з якими вони закружляли у таночку.

Сюрпризним моментом для дітей стала поява Карлсона, який не знав, як привітати свою бабусю зі святом, і тому завітав до малят за допомогою. Вихованці із задоволенням навчили його господарювати.  Дякуючи за науку,  Карлсон подарував малятам нові музичні палички, на яких усі разом зіграли.

Свято завершилося веселою грою та  запальним таночком.

Після такого закликання весни та чудес  свято не могло не прийти у наш садочок  та  у домівки діточок.

Тож хай у вашому серці цвітуть мальви, на душі буде приємний спокій і у домівках лунає гомінкий дитячий сміх.