Ви тут: Головна > Новини > Ми не тільки граємось, а ще й навчаємось

Ми не тільки граємось, а ще й навчаємось

«Розум дитини знаходиться на кінчиках її пальців.  Чим більше майстерності в дитячій руці, тим дитина розумніша».

   В.Сухомлинський.

Читати далі

Вихователь І молодшої А групи «Сонечко» Олена Іванівна Дідовець у своїй роботі з малюками використовує розвиваючі ігри за методикою В.Воскобовича, такі, як «Еталонні фігури» – набір геометричних фігур  (круги, трикутники, квадрати, прямокутники, овали) різні за кольором  та величиною (великий, менший  та  найменший).

Діти із захопленням розпочинають будувати «Будиночки», «Пірамідки», «Башточки», «Кумедних чоловічків», «Різнокольорові килимки»  різного кольору та величини.

Прикрашаючи «Новорічну ялинку», діти  виконували різні завдання: відбирали та  викладали на ялиночку (тільки кружечки, трикутники  або квадрати);  викладали фігури  певного кольору –жовтий, червоний, синій, зелений тощо.

Використовуючи гру «Тривізерунок» – набір геометричних  фігур (трикутників) червоного, зеленого, синього  та жовтого  кольору, малята складали «Казкові ялиночки” та “Різнокольорові килимочки».

Граючи  з  різнокольоровими  пелюстками,  малята перетворювали їх на чудові краплинки, закріплювали кольори та відтінки. Найбільш діткам подобається грати в такі ігри як «Продовж рядок», «Подаруй краплинку Капітошці».

Ігри В.Воскобовича – не просто приємне проведення часу для дітей, вони є по-справжньому розвиваючими. Користь їх полягає в тому, що в процесі занять у дітей розвивається  дрібна моторика та координація рухів пальців рук,  просторове та логічне мислення, увага, пам’ять, уява.

Невимушено дитина запам’ятовує геометричні фігури, їх колір, форму, величину; вона вчиться концентруватися, не відволікатися, прагне виконати поставлене завдання і отримати результат.

У своїй роботі  з вихованцями  Олена Іванівна використовує виготовлені власноруч розвиваючі  ігри  Воскобовича  і впевнена , що вони  допоможуть розфарбувати   життя  малят   яскравими   фарбами  веселого  пізнання!