Ви тут: Головна > Новини > Малюки ми всі завзяті, будем вправно працювати

Малюки ми всі завзяті, будем вправно працювати

Весна – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його.

Читати далі


    В старшій групі «Веселка»   щотижня  проводяться заняття з трудового виховання.

На початку весни діти разом з вихователем Андрейчук Юлією Юріївною  влаштували  міні-город на підвіконні, де малюки із задоволенням висівали насіння, висаджували цибулини.

Дошкільнята  не тільки  спостерігали, як проростає пшениця, салат, кукурудза, цибуля, помідори та перець, й доглядали за паростками (поливали, проріджували, обприскували).

 У контейнерах з ґрунтом на підвіконнях ростуть цибуля, квасоля, кукурудза, пшениця, горох. Діти  спостерігають за етапами розвитку городніх рослин, записуючи, за допомогою вихователя, дослідницькі спостереження у зошиті.


    Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини — наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів.

Весняні місяці — оптимальний час для посадки рослин. Ця робота зазвичай викликає неабиякий інтерес у дітей. Саме тому на території нашого садка розташувалися невеликі городи для дітей дошкільних груп. Так, весною діти засівають грядки кропом, петрушкою, цибулею, столовим буряком та морквою, бобовими, а влітку будуть збирати їх урожай.

Поступово діти набувають знань та навичок, накопичують досвід вирощування овочів.

Найстарші вихованці працюють на городі з особливим інтересом і старанністю. На очах у дітей ділянка землі перетворюється на зелений килим. Діти отримують справжню насолоду, споглядаючи результат своїх зусиль.