Ви тут: Головна > Новини > Посієш вчасно – вродить рясно

Посієш вчасно – вродить рясно

«Праця – одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості, діяння і творення», –  писав Василь Сухомлинський.

Читати далі 

Вплив рідної природи кожен з нас відчував на собі і знає, що вона є джерелом перших знань і тих радісних переживань, які часто запам’ятовуються на все життя.

У чудову весняну днину, 5 травня, діти логопедичної А групи «Перлинка» разом з вихователем Хворостяною Майєю Петрівною мали прекрасну нагоду дружно і плідно попрацювати на міні городі, де завзято садили цибулю, часник, висівати насіння петрушки та кріпу.

А почалося все з того, що дітлахи групи «Перлинка» отримали кошик та, відгадавши загадки,  дізналися, що в ньому лежать овочі. З голосового повідомлення діти отримали запрошення   до спілки юних городників, але для цього потрібно було  розв’язати ряд завдань.

Одним з завдань було з’ясувати,  де і що сіють та саджають навесні. Під час розв’язання цього завдання діти закріпили знання про  рослини городу, саду та квітника.

Потім юні садівники розглядали насіння, розфасоване в пакети і з’ясовували, якому овочу воно належить, прищіпкою кріпили насіння до картки із  його зображенням.

Гарно впоравшись з усіма завданнями, діти були прийняті в спілку юних городників і отримали емблеми, за допомогою яких визначилися, хто яку роботу буде виконувати.

Перш ніж взятися до справи, вихователь Майя Петрівна ознайомила вихованців з послідовністю виконання роботи.

Далі почалося найцікавіше: вихованці завзято висаджували в підготовлені рядочки цибулю і часник, поливали водою та висівали в них петрушку і кріп, самостійно загортали рядки грабельками. В процесі роботи пригадали прислів’я про працю: «Де господар добре робить, там і поле буйно родить», «Де руки й охота, там скора робота», «Посієш вчасно – вродить рясно».

?

Закінчивши роботу, дошкільнята відчули легку втому і велике задоволення від результатів своєї праці: «Дружно ми городину саджали, потім будемо за нею спостерігати, сонечко та дощик закликати, щоб гарний урожай зібрати!».