Ви тут: Головна > Новини > Захоплюючий День м’яча у “Мальві”

Захоплюючий День м’яча у “Мальві”

Літо – найкраща пора для відпочинку  та оздоровлення дітей. Це час захопливих пригод  і розваг, нових знайомств і цікавих зустрічей.

Читати  далі

На початку літа в дитсадку «Мальва» відбувся насичений та захоплюючий тематичний «День м’яча».

Діти ІІ молодшої групи «Калинка» з захопленням  кидали м’ячі через волейбольну сітку, а «колючими» м’ячиками робили масаж долоньок, промовляючи:

Мячик я в руці тримаю, між долоньками кочу.

Неодмінно кожен пальчик  будь слухняним я навчу.

Малята середньої групи «Посмішка» весело стрибали на фітбол м’ячах. Під час виконання вправ у дітей, включалася спільна робота рухового, вестибулярного, зорового і тактильного аналізаторів, де вони отримали  емоційне задоволення.

Вихованці логопедичної групи «Чомусики» цікаво та весело  грали в спортивну гру «Волейбол». Розділившись на дві команди: «Сонечко» та «Бджілки», одні вихованці намагалися влучно перекинути м’яч через сітку , а інші  – зловити та не впустити м’яча. Змагаючись в грі «Повітряний футбол», дошкільнята піднімали ігрове полотно «стадіону» , намагаючись перекотити м’яч на сторону суперника – «забивши гол».

Розвага в  старшій  групі «Веселка» пройшла  на спортивному майданчику садочка. Вихованці виконували загально-розвиваючі  вправи з м’ячем, вправлялися в киданні його в баскетбольне  кільце.  

Родзинкою дня була гра в «Футбол».  Разом з вихователем хлопці поділилися на дві команди, обрали воротарів, а дівчата були завзятими вболівальницями та підтримували юних футболістів. Діти одержали море позитивних емоцій та вражень.   

Літечко, дякуємо тобі за неповторні забави  та чудовий старт!