Ви тут: Головна > Новини > Землю прикрашає сонце, а людину – праця

Землю прикрашає сонце, а людину – праця

Діти групи «Чомусики» люблять та вміють працювати, тому у групі та на ігровому майданчику завжди панують порядок і чистота.

Читати  далі

Організовуючи колективну працю, вихователь Кошова Ольга Олегівна передбачає різні способи об’єднання дітей.

Наприклад, для прибирання стелажів з іграшками, вихователь доручила кожній дитині виконати конкретне завдання: прибрати іграшки з полички, протерти пил вологою або сухою ганчіркою.  Таким чином, виконуючи різні трудові дії, діти досягли спільного результату – порядку на стелажах.

Цікаво було дітям мити іграшковий посуд, працювали вони у командах. Перша команда дітей брали іграшковий посуд та мили його, а друга – споліскувала та розставляла сушитися.

Працювали також діти індивідуально – мили стільчики та кімнатні рослини.

У холодну пору року маленькі «чомусики» саджали цибулю, висівали насіння  перцю, чорнобривців, пшениці та доглядали за рослинами міні-городу на підвіконні.

А коли прийшла  весна, вихованці охоче працювали на своїй городній ділянці та квітнику.  Діти посадили чорнобривці, квасолю, цибулю, петрушку та часничок.

Всі види праці, які під силу дошкільникам, цінні для фізичного і психічного розвитку, для формування особистості.

Діти розуміють, відчувають та на власному досвіді переконуються, що прекрасне створюється працею, що праця винагороджує людину красою.