Ви тут: Головна > Новини > Малі олімпійські ігри у “Мальві”

Малі олімпійські ігри у “Мальві”

В той час,  коли весь світ слідкує за футбольним чемпіонатом Євро -2020, інструктор з фізкультури  Юлія Йосипівна Колійчук  організувала малі олімпійські ігри для вихованців старшої групи «Веселка».

Читати  далі

Всі знають, спорт не тільки зміцнює  здоров’я, але й згуртовує, розвиває дружні відносини, навчає співпрацювати в команді та бути надійною підтримкою один одному.

Ще до початку змагань вихователі ознайомили дітей з історією Олімпійських ігор, правилами для учасників змагань. Переглянувши відео, дошкільнята згадали видатних олімпійських чемпіонів України, таких як: Володимир Кличко (бокс), Яна Клочкова (плавання), Ліля Підкопаєва (спортивна гімнастка) та видатного тренера, бердичівлянина, Віталія Лонського.  Вихованці надихнулися досягненнями чемпіонів і самі захотіли взяти участь в дитячих олімпійських іграх.

 Діти за допомогою лічилочки вибрали капітанів  і поділися на дві команди «Зірочки» та «Блискавки». Кожна команда створила свій девіз: «Бути здоровим висока мета, кожного хто в садочку зроста», «Бути здоровим, красивим і дужим, розумним, активним і чуйним до друзів».

Свято  розпочалося з естафет, де діти підтягувались на лаві, підлізали під дугу, стрибали з м’ячами тощо. Наступні завдання  були перевіркою на спритність, витривалість, координацію рухів, сміливість.

Хлопці продемонстрували свою силу в піднятті штанги  та розтягуванні експандера, а дівчата були завзятими вболівальницями і подарували запальний танок. Діти, як справжні спортсмени, з захопленням  та з жагою до перемоги    виконували різноманітні завдання  та вправи.

Змагання закінчилося перетягуванням каната. Перемогою  команд  було позитивні емоції та радісний настрій дітей!