Ви тут: Головна > Новини > День таємниць театру

День таємниць театру

Кожен день у «Мальві» – особливий, адже різноманіття свят і заходів  – вражає!

Читати далі

У тематичний день під назвою «Таємниці театру» в кожній віковій групі було проведено різноманітні театралізовані дійства, які мали на меті виховання у дітей морально-духовних чеснот, творчості, артистизму.

Найменші вихованці нашого садочка, групи «Сонечко», перетворилися на маленьких курчаток під час  інсценізації  вірша «Вийшла курочка гуляти».

До дітей групи «Грайлики» завітали  герої лялькового театру – дід та баба з казки «Ріпка».

 

Веселий песик Гавчик цього дня став гостем дітей групи «Калинка». За допомогою пальчикового театру він розповів «Казку на новий лад «Пригоди звірят». Після перегляду цікавої історії, в якій діти приймали безпосередню  участь,  малята дружно і весело грали в гру «Лисичка і пташенята».

 

Вихованців групи «Посмішка» у театральну подорож запросила Червона Шапочка. Поринути у казковий світ дітям допомогла кругова панорама. Малюки приймали активну участь, подорожуючи казкою.

Дошкільнята групи «Чомусики» розіграли казку «Вовк і семеро козенят». Виконання ролей дало змогу проявити творчі акторські здібності кожної дитини, а також повторити правила безпечної поведінки вдома.

 

Вихованці  групи «Веселка»,  придбавши квитки, відвідали «Музей Театру»; побували у справжній гримерці, в якій  “перетворилися” на героїв вистави “Кізонька”.

 

У ляльковій виставі «Кізонька» був і запальний танок, і спільні рухливі ігри з героями, гра на музичних інструментах та інше.

 

Гра маленьких акторів, неперевершений музичний супровід та чудові декорації  занурили глядачів в чарівний світ театру, залишивши  неймовірні враження від побаченого. У світі театру кожна дитина мала змогу наблизитися до загадкового світу музики та краси слова.