Ви тут: Головна > Новини > Літні ігри з водою

Літні ігри з водою

Чи зустрічали ви хоч одну дитину, яка б була байдужа до води? Звичайно ж ні – дітей не відтягнути від моря, річки чи просто великої миски з водою.

Читати далі

Педагоги   ДНЗ №27 «Мальва»  підготували для вихованців багато різноманітних  ігор з водою, і сьогодні ми поділимося з вами декількома ідеями веселих і корисних літніх забав.

У кожній групі нашого дитсадка є басейн з водою, а ігор можна провести безліч. 

Це такі ігри, як  «Рибаки та рибки», «Піймай кульку», «Подуй на кораблик», «Лови сачком», «Тоне не тоне», «Переливалки», «У кого кулька перша спливе», “Співаючі келихи” та інші.  

Справжньою забавлянкою  для найменших малят стали ігри з водяними свищиками, адже вони так весело «співають», а для старших – кидання  в ціль кульок з водою, які розбиваються.

За допомогою всіляких ємностей і шлангів споруджено цікаві  лабіринти, в які малята заливали різнокольорову водичку, щоб вона проходила через всі перешкоди. Із подивом та здивуванням діти спостерігали за саморобним водоспадом.

 

Однією із улюблених  забав  дітвори – гра з водяними пирскавками,  де напором води можна збити предмет, зробити фонтан і просто побавитись, обприскуючи квіти.

До речі, водою без фарб  можна малювати та милуватись малюнком, спостерігаючи, поки він висихає. Також задоволення отримують дошкільнята від видування мильних бульбашок.

Під час розваг із водою вихованці завжди  отримують  масу позитивних емоцій,  яскраві враження, адже такі ігри  дарують радість.