Ви тут: Головна > Новини > Пісочна казкова країна

Пісочна казкова країна

Щоденно діти дитсадка №27 «Мальва» мають можливість поринати у  казковий світ піску, адже це чудовий природний матеріал для сенсорного сприйняття навколишнього світу і розвитку моторики рук дітей.

Читати  далі

Ігри з ним дають малятам  можливість будувати модель свого всесвіту, почувати себе його творцем, викликають неповторні тактильні відчуття, приносять  задоволення.

Ми пройшлися  по території закладу і подивились, як граються з піском наші дошкільнята. До найменших вихованців групи «Сонечко» завітала мама – черепаха, яка попрохала відшукати її маленьких діток.  Малюки із задоволенням наповнювали пісочні форми черепашок  та прикрашали їх різнокольоровою мозаїкою.

Діточки групи «Грайлики»  «садили» ялинки та дерева  навколо створеного пісочного замку для героїв мультфільму «Собачий патруль». 

Хлопчики групи «Калинка» проявили себе справжніми водіями піщаних доріг,  вправно керували автомобілями, маневруючи  на створених доріжках біля пісочниці.

Вихованці групи «Посмішка» збудували пісочний замок для морських жителів, використавши різні яскраві елементи конструктора та природний матеріал. На цьому пригоди не закінчилися. В гості завітали чарівні гноми з Фіолетового лісу, яким діти допомогли розв’язати різні математичні завдання на піску.

В іншій пісочниці малята відчули себе кухарями  та  «наліпили» багато пиріжків, змішуючи пісок з водою.  

Пісочний годинник допоміг групі «Чомусики» об’єднатися в єдину команду. У процесі конструктивної гри діти відчули підтримку один одного.

Багато позитивних емоцій отримали найстарші дошкільнята групи «Веселка». Вони побудували казковий палац із фантастичними фігурками, проклали  підземні тунелі біля замку.

 Підгрупа дітей зручно розмістилась за столиком біля планшетів з  кольоровим піском, малюючи та створюючи  фантастичні візерунки.

Все побачене підтвержується словами К.Д.Ушинського «Діти не люблять іграшок нерухомих, закінчених, добре зроблених, яких вони не можуть змінити за своєю фантазією… краща іграшка для дитини та, яку вона може змусити змінитись найрізноманітнішим чином… для маленьких дітей найкраща іграшка — купа піску».